۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۲۳
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 83406718
۰ نفر

برچسب‌ها

بانک اطلاعاتی سازمان‌های مردم‌نهاد راه‌اندازی می‌شود

تهران- ایرنا- دبیر کمیته تخصصی مشارکت های مردم و سازمان های مردم نهاد استانداری تهران گفت: بانک اطلاعاتی سمن‌ها برای بهره برداری از ظرفیت‌ها و نحوه فعالیت‌های آنان راه اندازی می شود.

به گزارش ایرنا، محمد ضیایی روز دوشنبه در جلسه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران در استانداری اظهار داشت: این سامانه ایجاد می شود تا نهادهایی که مجوز به سازمان های مردم نهاد می دهند بتوانند اطلاعات آنان را بارگذاری کنند.

وی افزود: از طریق این سامانه می توان به سازمان های مردم نهاد به راحتی دسترسی پیدا کرد و از این طریق هماهنگی ها را به سرعت انجام داد.

دبیر کمیته تخصصی مشارکت های مردم و سازمان های مردم نهاد (سمن) استانداری تهران تاکید کرد: اقدامات اولیه این طرح انجام شده است که امیدواریم تا پایان شهریورماه امسال با همکاری دستگاه های مربوطه تکمیل شود.

وی با اشاره به اینکه باید بر عملکرد سازمان های مردم نهاد نظارت شود گفت: باید کارگروهی در این زمینه تشکیل شود تا بتوانیم از نزدیک از نوع خدمات و فعالیت هایی که انجام می دهند بازدید و نظارت داشته باشیم.

ضیایی خاطر نشان کرد: سازمان هایی از جمله بهزیستی، اداره کل ورزش و جوانان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر نهادها که مجوزها را به سازمان های مردم نهاد ارائه می کند باید به صورت مستمر نظارت ها را داشته باشند.

وی تاکید کرد: اعضای سمن‌ها باید آموزش های لازم دیده تا ضمن آشنایی با مسائل و آموزش ها بتوانند خدمات مناسبی در حوزه پیشگیری از اعتیاد ارائه کنند.

دبیر کمیته تخصصی مشارکت های مردم و سازمان های مردم نهاد استانداری تهران گفت: با شناسایی ظرفیت این سازمان‌ها می شود از توان آنها در فرهنگسازی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی بهره برد.

تهرام/۸۱۳۸//۱۳۴۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =