۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۶
کد خبرنگار: 1154
کد خبر: 83406624
۳ نفر

برچسب‌ها

خواب آلودگی راننده، عامل حادثه رانندگی میبد اعلام شد

یزد- ایرنا- رئیس جمعیت هلال احمر میبد گفت: خواب آلودگی، عامل وقوع تصادف شدید یک دستگاه خودروی سواری با تریلر در کمربندی شرقی میبد و به دنبال آن جراحت شدید راننده و مجروح شدن ۵ نفر دیگر شد.

کمال بنا روز دوشنبه در این ارتباط به ایرنا افزود: راننده خودروی سواری خانمی بوده که به علت خستگی همسرش پشت فرمان نشسته و وی نیز متأسفانه در حین رانندگی دچار خواب آلودگی شده است.

وی در ادامه اظهار داشت: بنا به اظهار راننده تریلر حامل محموله ترافیکی که ازروبرو خودروی سواری در مسیر می آمده و هرچه سعی در متوجه کردن راننده خودروی سواری با بوق زدن و چراغ دادن کرده راننده سواری متوجه نشده و متأسفانه خودروی سواری به زیر تریلری رفته است.

رئیس جمعیت هلال احمر میبد با اشاره به حضور نیروهای امداد و نجات کمربند غربی میبد در محل حادثه تصریح کرد: در این حادثه که سمت شاگرد کاملاً له شده و راننده نیز به شدت مجروح شده، نیروهای آتش نشانی و هلال احمر اقدامات نجات و رها سازی و عوامل اورژانس نیز انتقال مجروحین به مراکز درمانی یزد و میبد را انجام دادند.

وی یادآور شده این حادثه در کمربندی شرقی میبد در ۱۰ کیلومتری پل خورشید از سمت جاده چوپانان درحوالی یکی از شرکت های کاشی رخ داده است.

مرکز شهرستان ۱۰۴ هزار نفری میبد در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد مرکز این استان قرار دارد.

۹۹۳۴/‏‬ ۶۱۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =