فرماندار خوشاب: انتقاد غیرمنصفانه کارشکنی است

سبزوار- ایرنا- فرماندار خوشاب گفت: انتقاد غیرمنصفانه نسبت به عملکرد دولت در شرایط جنگ اقتصادی و روانی دشمن، نوعی کارشکنی است که به منافع ملی آسیب وارد می زند.

حسن ابارشی روز دوشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش هرستان خوشاب تلاش برای تخریب دولت و چهره های نظام جمهوری اسلامی ایران را از توطئه های دشمن برای ایجاد فاصله بین مردم و نظام توصیف و بیان کرد: دشمنان جمهوری اسلامی پس از آنکه پی برده اند تحریمهای ظالمانه علیه ملت ایران بی اثر شده اند، ایجاد موج ناامیدی در جامعه را با تلاش برای تخریب چهره های نظام در دستور کار خود قرار داده اند.
وی افزود: سناریوی پیچیده دشمن علیه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی شکست خورده زیرا همه مسئولان و کارگزاران نظام هوشیارتر از همیشه پای کار هستند بطوری که ظرف ماههای اخیر با همت مردم و مسئولان شاهد کاهش مشکلات اقتصادی بوده ایم.
فرماندار خوشاب همچنین توقیف نفتکش انگلیسی در خلیج فارس توسط سپاه پاسداران اشاره و بیان کرد: این اقدام مقتدرانه بیانگر عزت و توان حافظان امنیت کشور در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
وی ادامه داد: ساقط نمودن پهپاد متجاوز آمریکایی و نیز توقیف نفتکش انگلیسی ناقض قوانین بین المللی ثابت کرد جمهوری اسلامی ایران به خوبی توان پاسداری از حریم کشور را دارد.
ابارشی در ادامه این نشست همچنین به اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی در خراسان رضوی اشاره و بیان کرد: در این چارچوب موتور مولد و محرک اقتصاد در بخشهای کشاورزی و صنعت خوشاب ایجاد و زیرساختهای سرمایه گذاری فراهم شده اند.
وی گفت: در حوزه آموزش و پرورش هم اقداماتی مثبت در خصوص تامین فضای فیزیکی، آموزشی و مدیریت بهینه در شهرستان خوشاب انجام شده است.
سلطان آباد، مرکز شهرستان ۳۸ هزار نفری خوشاب در فاصله ۱۷۵ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

۸۱۴۵/۷۴۹۵/‌۱۸۵۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =