جشنواره شمیم خانواده در شهرکرد برگزار می شود

شهرکرد- ایرنا- فرمانده سپاه قمر بنی هاشم علیه السلام چهارمحال و بختیاری از برگزاری چهارمین جشنواره شمیم خانواده در این استان خبر داد.

 به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سپاه استان، سردار علی محمد اکبری افزود : سپاه قمربنی هاشم علیه السلام چهارمحال و بختیاری میزبان ۲ هزار و ۵۰۰ ورزشکار از
خانواده کارکنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
 وی یادآور شد: در چهارمین جشنواره فرهنگی ورزشی شمیم خانواده به میزبانی سپاه قمربنی هاشم علیه السلام استان ۲ هزار و ۵۰۰ ورزشکار از همسران و دختران کارکنان ۵۷رده سپاه و همه استانهای کشور با هم به رقابت می پردازند.
اکبری افزود: این جشنواره سه مرحله دیگر در سایر استانها برگزار شده است و امسال با ابلاغ برنامه به چهارمحال و بختیاری با توجه به ظرفیت های استان و توانمندی های سپاه قمربنی هاشم علیه السلام از یکم تا پنجم مردادماه در شهرکرد بام ایران برگزار می شود.
وی ادامه داد: تلاش شده است تا علاوه بر رفع عیوب مراحل قبل برگزاری این جشنواره در استانهای دیگر، خاطره خوبی از استان چهارمحال و بختیاری در ذهن شرکت کنندگان در این جشنواره باقی بماند.
فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام با تقدیر از استاندار، معاونان استاندار، ادارات کل، اداره ورزش و جوانان، اداره کل آموزش و پرورش و همه دستگاه هایی که در برگزاری این جشنواره از ابتدا همکاری بسیار خوبی داشته اند، از اصحاب رسانه برای معرفی ظرفیت های استان در حاشیه این جشنواره دعوت کرد.
 اکبری خاطر نشان کرد: چهارمین جشنواره فرهنگی ورزشی شمیم خانواده ویژه همسران و دختران کارکنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ۶رشته ورزشی؛ آمادگی جسمانی، تیراندازی، شنا، والیبال، تکواندو و دارت در ۸ مجموعه ورزشی استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
وی با اشاره به اهمیت این جشنواره از هم استانی های عزیز استان ولایتمدار چهارمحال و بختیاری نیز درخواست کرد برای معرفی بهتر ظرفیت های مختلف استان که نام نشان آن برگرفته از نام حضرت قمربنی هاشم علیه السلام است، تلاش کنند.
فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام از برپایی نمایشگاهی در حاشیه محل برگزاری این جشنواره در دانشگاه شهرکرد برای معرفی استان چهارمحال و بختیاری و صنایع دستی و محصولات اقتصاد مقاومتی خبر داد.
سردار اکبری، هدف از برگزاری چنین جشنواره هایی را حضور خانواده های کارکنان سپاه در عرصه های قهرمانی و همچنین کسب مدال در میدان های ارزشی و پهلوانی با الگوگیری از رشادت ها و ایثارگری  رزمندگان اسلام دانست و ابراز امیدواری کرد تیم های منتخب استان چهارمحال و بختیاری نیز با استفاده از
امتیاز بزرگ میزبانی بتوانند بهتر از همیشه بدرخشند.
وی گفت: هماهنگی هایی با سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری برای دیدار میهمانان و تیم های علاقه مند از اماکن تاریخی و وموزه ها و محل های تفریحی انجام شده است. 
سردار اکبری همچنین از برگزاری برنامه های فرهنگی درحاشیه این جشنواره برای شرکت کنندگان خبر داد  و گفت: برنامه شبی با شهدا نیز در جوار قبور مطهر شهدای گمنام برگزار خواهد شد.

۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =