تقاضای زیاد سفر از مشکلات حمل و نقل جاده ای است

تهران- ایرنا- رئیس پلیس راه نیروی انتظامی، تقاضای زیاد سفر را یکی از مشکلات جدی کشور در حوزه حمل و نقل جاده ای عنوان و بر استفاده از استارتاپ ها برای حل این مشکل تاکید کرد.

سردار سید تیمور حسینی روز دوشنبه در حاشیه مراسم معارفه خود به خبرنگاران گفت: اولویت های پلیس راه مثل همیشه کاهش تخلفات و ایجاد نظم و انضباط در راه ها است.

وی افزود: سالی بیش از ۱۶ هزار نفر کشته تصادفات داریم که ۷۰ درصد آن در جاده ها اتفاق می افتد.

سردار حسینی ادامه داد: باید به عنوان یک سازمان دانش بنیان از استارتاپ ها استفاده کنیم. استارتاپ ها می توانند در کاهش تقاضای سفر به ما کمک کنند. همچنین سیستم های حمل و نقل عمومی را باید ارتقا دهیم و به روز رسانی کنیم.

رئیس جدید پلیس راه، بهبود وضعیت معیشتی کارکنان این نهاد با هدف تقویت انگیزه و رفتار حرفه ای آنها را در دستور کار عنوان کرد و گفت: جامعه از پلیس انتظار برخورد حرفه ای دارد.

سردار حسینی گفت: ضمن ارتقای دوربین ها در راه ها، حضور پلیس راه هم در همه راه های کشور افزایش می یابد.

سردار حسینی امروز، طی آئینی به عنوان فرمانده جدید پلیس راه کشور معرفی و از خدمات سردار محمد حسین حمیدی در پلیس راهور تقدیر شد.

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سه شنبه هفته گذشته، طی حکمی سردار حسینی را به عنوان فرمانده جدید پلیس راه منصوب کرد. وی سابقه ریاست پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ را در کارنامه خود دارد.

سردار محمدحسین حمیدی نیز که پیش از این فرماندهی پلیس‌راه را برعهده داشت با حکم سردار اشتری به عنوان معاون اجرایی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا منصوب شد.

آئین تکریم و معارفه فرماندهان قدیم و جدید پلیس راه با حضور سردار سید کمال هادیانفر رییس پلیس راهور ناجا، سردار حسن مومنی معاون اجرایی سابق پلیس راهور ناجا، پیرحسین کولیوند رییس سازمان اورژانس کشور، شهرام آدم نژاد معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی، نمایندگانی از وزارت کشور، شهرداری و جمعی از فرماندهان پلیس راه و پرسنل این نهاد در محل سالن اجتماعات پلیس راهور برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =