۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۴۷
کد خبرنگار: 2748
کد خبر: 83406536
۰ نفر

برچسب‌ها

آغاز نصب تجهیزات در کارخانه سیمان سفید ازنا

خرم آباد - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: سری نخست تجهیزات و ماشین آلات خارجی سیمان سفید ازنا به ارزش پنج میلیون دلار وارد سایت این کارخانه و آماده نصب شده است.

به گزارش ایرنا، محمدرضا صفی خانی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از این کارخانه افزود: با توجه به اقدامات انجام شده و همت سرمایه‌گذار، حداکثر تا سه ماه آینده بخش دوم و سوم تجهیزات خارجی این شرکت به وزن ۳ هزار تن از گمرک ترخیص و وارد محل احداث کارخانه می‌شود.

وی اظهار داشت: حجم سرمایه‌گذاری کلی طرح این کارخانه حدود ۲۵۰ میلیارد تومان بوده و تاکنون پیشرفت فیزیکی آن بیش از ۳۲ درصد است.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی سیمان سفید ازنا شهریور ۹۷ با حضور وزیر صمت آغاز شده بیان کرد: پس از گشایش اعتبار اسنادی شاهد اجرایی شدن طرح این کارخانه در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار هستیم.

صفی خانی گفت: قرارداد ساخت تجهیزات داخلی کارخانه سیمان سفید ازنا منعقد شده و تجهیزات داخلی آن نیز در حال ساخت است که انتظار می رود در موعد مقرر تکمیل شود.

کارخانه سیمان سفید ازنا با مشارکت بخش خصوصی و بانک صنعت و معدن و با ظرفیت تولید سالانه ۳۳۰ هزار تن سیمان سفید ساخته می شود.
این کارخانه بخش قابل توجهی از سیمان سفید مورد نیاز کشور را تولید خواهد کرد و در واقع بزرگترین کاخانه تولید سیمان سفید در کشور و قرار است ۲۲ بهمن ماه ۹۹ به بهره برداری برسد.

۷۲۶۹/۶۰۶۰
.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =