۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۱
کد خبرنگار: 2784
کد خبر: 83406398
۰ نفر

برچسب‌ها

گام دوم انقلاب را محکم‌تر و موثرتر طی می‌کنیم

زنجان- ایرنا- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: به فضل خداوند، گام دوم انقلاب را محکم‌تر و موثرتر از گام اول، طی خواهیم کرد و در این مسیر به صورت جدی بر عهدی که با امام و ولایت بسته‌ایم، پایبند هستیم.

حجت‌الاسلام محمد قمی روز دوشنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان افزود: پیر و جوان بر پای آرمان‌های امام (ره) ایستاده‌ایم و مسیر انقلاب را ادامه می‌دهیم.

وی با بیان اینکه جوانگرایی، حرف جدیدی نبوده و حرف انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: تمام مسئولان با افتخار، خادم مردم بوده و تا کنون زحمت‌های بسیاری کشیده‌اند و گام بعدی را باید جدی‌تر برداریم.

حجت الاسلام قمی با بیان اینکه سقف توقع‌ها به‌حق بالا است، خاطرنشان کرد: توقع‌ها هر اندازه بالاتر برود باز هم به‌حق است و تلاش و جهاد شبانه‌روزی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب باید با تدبیر، حکمت و توکل به خدا سرلوحه کارها قرار گیرد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ادامه داد: بدهکار و مدیون انقلاب، امام (ره) و شهدا هستیم و باید در حد توان خود گام برداریم تا شرمنده آن‌ها نشویم.

وی با بیان اینکه فردای کشور، روشن‌تر از امروز است و این را مشاهده می‌کنیم، گفت: توقیف نفتکش انگلیس و سرنگونی پهپاد آمریکا نمونه‌ای از این موفقیت‌ها است.

حجت الاسلام قمی اظهار داشت: روزی شخص اول این کشور، چندین واسطه به سفیر انگلیس می‌فرستاد تا شاه مملکت شود اما امروز به جایی رسیده‌ایم که نفتکش همان انگلیس را متوقف می‌کنیم.

وی تصریح کرد: اگر اراده‌های مردم در مسیر اراده الهی پیوند بخورد اتفاقات بزرگی را در ادامه و در مسیر نیل به ولایت عظما مشاهده خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا در این مراسم از خدمات حجت الاسلام مسعود صفی یاری تقدیر و حجت الاسلام سعید احمدی به عنوان مدیر کل جدید تبلیغات اسلامی استان زنجان معرفی شد.‌

۹۵۵۶/‏۳۰۸۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =