۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۲
کد خبرنگار: 1203
کد خبر: 83406359
۰ نفر

برچسب‌ها

جدیدی: کشتی اکنون نیاز به همدلی و وحدت دارد

تهران - ایرنا - دارنده مدال نقره بازی‌های المپیک ۱۹۹۶ آتلانتا گفت: آن چیزی که در این برهه از زمان موجب موفقیت کشتی ایران در میادین مهم بین‌المللی خواهد شد، وحدت، یکدلی و یک‌صدایی است.

«عباس جدیدی» دارنده مدال نقره المپیک و قهرمان کشتی آزاد جهان امروز (دوشنبه) در مراسم معارفه علیرضا دبیر به عنوان رییس جدید فدراسیون کشتی گفت: انتخاب دبیر و این موفقیت را به جامعه ورزش و جامعه پر افتخار کشتی تبریک می‌گویم. امیدوارم دبیر که یکی از قهرمانان شناسنامه‌دار ورزش کشتی است در کارش موفق و پیروز باشد.

وی ادامه داد: جا دارد که از امید صحبت کنیم، چراکه امید اولین مولفه پیروزی در تمام موضوعات است و تمام قهرمانان و پهلوانان واقعی ما شهدای ما هستند. در زمان جنگ همه با هم بودند و آن چیزی که باعث شد ملت ما سربلند بیرون بیایند اتحاد، همدلی و وحدت بود. همه از مملکتمان دفاع کردیم و افتخار و پیروزی را برای کشور به ارمغان آوردیم. الگوی ما باید شهدا باشند و طرز تفکرمان نیز باید مانند آن زمان باشد.

جدیدی تصریح کرد: در ورزش، به خصوص کشتی هم با توجه به مشکلاتی که دارد باید همدلی باشد. آن چیزی که ما را در کشتی موفق خواهد کرد، وحدت، یکدلی و یکصدایی است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم به امید خدا شاهد پیروزی‌های بیشتر کشتی در مسابقات المپیک و جهانی باشیم. برای فدراسیون پر افتخار کشتی ایران که ریاست و مدیریت آن به دست «علیرضا دبیر» که یکی از قهرمانان خوب و فعال و یکی از مدیران واقعاً زحمتکش هستند آرزوی موفقیت و پیروزی دارم.
 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =