۲۰ مرداد آخرین مهلت ثبت نام جشنواره کارآفرینان برتر البرز

کرج – ایرنا - مدیر امور اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز با اعلام تمدید مهلت ثبت نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان، از علاقه مندان خواست برای ثبت نام تا ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ به سامانه جشنواره به نشانی http://www.karafarinanebartar.ir مراجعه کنند.

ابراهیم شادمهر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پیش از این زمان ثبت نام در جشنواره کارآفرینان برتر هشتم خرداد تا ۳۱ تیر امسال اعلام شده بود.

وی خاطر نشان کرد: یکی از برنامه‌های مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه توسعه و ترویج کارآفرینی انجام فعالیت‌هایی از جمله برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر و معرفی افرادی به عنوان الگوهای مناسب در جامعه به خصوص برای جوانان است.

وی، خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، تعامل و همکاری بین فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی، ایجاد نشاط و رقابت در فضاهای کار و کسب، هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور، ترویج فرهنگ کار، کارآفرینی و تقویت نقش کارآفرینان در نظام تصمیم سازی کشور را از دیگر اهداف برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر عنوان کرد.

قرار است در سیزدهمین جشواره کارآفرینان برتر بخش‌های صنعت، کشاورزی و خدمات در سطح ملی و استانی معرفی و تجلیل می‌شوند.

شادمهر خاطر نشان کرد: کارآفرینان برتر همچنین می‌توانند به عضویت «کانون کارآفرینی استان» و به عنوان اتاق فکر کارآفرینی استان ایفای نقش کنند و علاوه بر ارائه پیشنهادها و طرح‌ها در راستای ایجاد اشتغال به بهبود فضای کسب و کار کمک کنند.

هر ساله حدود ۱۰۰ کارآفرین از استان البرز در جشنواره کارآفرینان برتر ثبت نام می‌کنند.

سال گذشته علاوه بر معرفی کارآفرینان برتر استانی، هاله حامدی فر مدیرعامل گروه صنعتی سیناژن در استان البرز به دلیل نوآوری در حوزه کارآفرینی، رشد فروش محصولات و تولید و صادرات مواد اولیه داروهای خاص در کشور به عنوان کارآفرین ملی برگزیده شد.

سال گذشته تعداد کل ثبت نام شدگان دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر در مجموع ۳۱ استان ۶ هزار و ۱۵۸ نفر بود که از این تعداد ۸۰ درصد را مردان و ۲۰ درصد را زنان تشکیل دادند./‏

۷۵۳۲/‏۶۹۹۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =