مرکز مدیریت آموزش مهارت ها و مشاوره شغلی دانشجویان در بروجرد افتتاح شد

بروجرد - ایرنا - مرکز مدیریت آموزش مهارت ها و مشاوره شغلی دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد افتتاح شد.

به گزارش ایرنا، محسن برنا روز دوشنبه در جمع خبرنگاران بروجرد افزود: در کشور برای دانشجویانی که فاقد مهارت هستند برنامه ریزی لازم صورت گرفته و مقرر شده در هر دانشگاهی که بالای ۱۰ هزار نفر دانشجو دارد یک مرکز مدیریت مهارت آموزش ایجاد شود.

وی اضافه کرد: با ایجاد این مرکز، دانشجویان هر دانشگاه با حضور در مرکز ایجاد شده مهارت لازم را کسب می کنند و نیاز به حضور در مراکز فنی و حرفه ای در سطح شهر نیست.

برنا با اشاره به اینکه آموزش های لازم در راستای نیاز دانشجویان دانشگاه ارائه داده می شود، بیان کرد: با توجه به نیاز سنجی که از سوی دانشگاه صورت می گیرد، دانشجویان به سمت مهارت آموزی در رشته های مختلف رفته و آموزش های لازم را فرا می گیرند.

وی اظهار داشت: آموزش در دانشگاه ها با توجه به رشته های تخصصی است که در دانشگاه به دانشجویان ارائه داده می شود.

رئیس مرکز فنی و حرفه ای بروجرد ادامه داد: با برنامه ریزی فنی و حرفه ای، مهارت مورد نیاز در رشته های تخصصی دانشجویان ارائه داده خواهد شد و هم اکنون بخشی از تجهیزات از سوی دانشگاه و بخشی هم از طریق کارگاه ها مهیا و تامین شده است.

وی گفت: در حال حاضر رشته های مهارت خرید و فروش خودرو، لایحه نویسی، پرورش زالو، طب سنتی و یک نرم افزا تخصصی به دانشجویان ارائه داده می شود که ۸۰ دانشجو برای حضور در این کلاس ها ثبت نام کرده اند.

۷۱۹۰/‏۷۲۷۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =