۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۵۴
کد خبرنگار: 1665
کد خبر: 83406243
۰ نفر
امام جمعه زنجان: بعضی ها خودشان را معیار انقلاب می دانند

زنجان - ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: بعضی ها معیار انقلاب را خودشان می دانند در حالی که ما شاخص و معیار داریم و آن گفتمان انقلاب اسلامی، خط امام (ره) و رهبری است.

حجت الاسلام علی خاتمی روز دوشنبه در آئین تکریم و معارفه مدیران کل سابق و جدید تبلیغات اسلامی استان با بیان اینکه شرایط فعلی کشور، شرایط ویژه ای است، افزود: امروز اگرچه شرایط دشوار است ولی به دشواری ۴۰ سال قبل نیست چرا که اکنون خیلی از زیر ساخت‌ها آماده شده و موانع برداشته شده است.
وی ادامه داد: امروز نام جمهوری اسلامی و شعارهای انقلاب اسلامی در منطقه محدود نیست و عالم گیر شده است.
حجت الاسلام خاتمی در بخش دیگری از سخنان خود به فرازهای از بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: حوزویان و دانشگاهیان مخاطب نخست این بیانیه هستند و بار سنگین آن نیز بر دوش جوانان است.
وی تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم در قبال نقشه راه گام دوم انقلاب اسلامی به عنوان یک سند بالا دستی، در حد توان ریل گذاریم کنیم.
وی با بیان اینکه امید به آینده، مفهوم پر رنگ در بیانیه گام دوم انقلاب است، گفت: چله دوم انقلاب بر اساس این بیانیه، چله تمدن سازی است.
امام جمعه زنجان تاکید کرد: امروز جنگ، جنگ اراده‌ها است و در این جنگ آنانی پیروز هستند، که مقاومت کنند.
وی با بیان اینکه امروز باید به رویش‌ها بیشتر بپردازیم و اراده‌ها را تقویت کنیم، خاطرنشان کرد: هر چقدر همه باید با هم باشیم به همان اندازه امیدمان از بیگانگان کمتر می‌شود.

به گزارش ایرنا در این مراسم از خدمات حجت الاسلام مسعود صفی یاری تقدیر و حجت الاسلام سعید احمدی به عنوان مدیر کل جدید تبلیغات اسلامی استان زنجان معرفی شد.‌
۳۰۸۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =