چهاربانده کردن جاده بیله‌سوار- گوگ‌تپه مرداد ماه شروع می‌شود

اردبیل - ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از آغاز عملیات اجرایی چهار خطه کردن جاده بیله‌سوار - گوگ‌تپه در مرداد ماه امسال خبر داد و گفت که این پروژه ظرف یک سال بهره‌برداری خواهد شد.

به گزارش ایرنا، مسعود امامی یگانه روز دوشنبه در جمع مدیران شهرستان بیله‌سوار مغان افزود: برای شروع عملیات اجرایی این پروژه ۳۹ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته و تا ۲۰ روز آینده عملیاتی خواهد شد.

وی بیان کرد: پیش‌بینی می‌شود با صرف ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار این جاده ۷.۵ کیلومتری اوایل سال آینده افتتاح شود.

امامی یگانه همچنین تلاش برای شروع عملیات اجرایی کمربندی بیله‌سوار و تعیین تکلیف پیمانکاران را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: ساختمان کتابخانه مرکزی این شهرستان نیز احداث شده و برای تاسیسات آن ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه راه و تامین آب شرب از اولویت‌های اجرایی در این شهرستان است، اضافه کرد: ۱۸۰ میلیارد ریال برای تامین آب شرب مناطق عشایری بیله‌سوار مغان اختصاص یافته و با اجرای مجتمع‌های آبرسانی مشکل تامین آب شرب این مناطق رفع خواهد شد.

معاون استاندار اردبیل همچنین به اجرای طرح‌های اشتغال زا در بیله‌سوار اشاره کرد و گفت: ۳۷۷ طرح اشتغالزایی در مناطق روستایی این شهرستان مصوب شده و برای اجرای آنها با ایجاد ۵۰۷ شغل ۲۰۰ میلیارد ریال به متقاضیان تسهیلات پرداخت می‌شود.

امامی با اشاره به کمک دولت به شهرداری بیله‌سوار گفت: امسال ۹ میلیارد ریال به شهرداری‌های بیله‌سوار و جعفرآباد کمک شده است.

وی تنظیف شهری و توسعه فضای سبز را موارد مورد تاکید در این شهرستان ذکر کرد و از شهرداری بیله‌سوار مغان خواست تا اقدام اساسی در این زمینه را در اولویت کاری خود قرار دهد.

بیله‌سوار مغان در ۱۶۵ کیلومتری شمال اردبیل و در جوار جمهوری آذربایجان واقع است.

۶۰۱۶

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =