شرکت گاز خراسان رضوی  ۱۸ درصد شبکه گذاری گاز  زاهدان را به پایان رساند

مشهد- ایرنا- شرکت گاز خراسان رضوی به عنوان معین گازرسانی شهر زاهدان ۹۰ کیلومتر از مجموع ۵۰۰ کیلومتر شبکه گذاری گاز در این شهر را به پایان رساند که این میزان در مجموع ۱۸ درصد شبکه گذاری گاز زاهدان را شامل می شود.

مدیر طرح ضربتی گازرسانی به زاهدان شرکت گاز خراسان رضوی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در راستای تحقق تصمیمات هیات دولت و ماموریت محوله به شرکت ملی گاز ایران، بزرگترین پروژه گازرسانی شهر زاهدان به طول ۵۰۰ کیلومتر توسط شرکت گاز خراسان رضوی در حال اجراست.

مهدی غلامی افزود: خراسان رضوی به عنوان معین گازرسانی به شهر زاهدان اجرای ۵۰۰ کیلومتر شبکه گازرسانی نصب ۳۰ هزار انشعاب و راه اندازی ۱۱ ایستگاه TBS و یک ایستگاه CGS را تا پایان امسال به اتمام خواهد رساند و برای انجام این عملیات، پنج پیمان اجرایی و یک پیمان مشاور نظارت تعریف شده است که پیمانکاران شبکه و مشاور از اردیبهشت ماه امسال فعالیت خود را آغاز کرده اند.

وی ادامه داد: هم اینک ۱۶۰ نفر به طور مستقیم و ۷۰ نفر به صورت غیرمستقیم در این طرح مشغول به کار شده اند که نزدیک به ۶۰ درصد این نیروها بومی و محلی شهر زاهدان هستند.

او اضافه کرد: با مشخص شدن پیمانکاران مجری انشعابات طی یک ماه آینده، عملیات انشعاب‌گذاری نیز در  شهر زاهدان آغاز می شود.

شرکت گاز خراسان رضوی با اجرای ۳۲ هزار و ۴۰ کیلومتر شبکه گذاری رتبه نخست را در کشور در اختیار دارد همچنین این شرکت رتبه دوم از نظر تعداد مشترکان گاز را در بین استان های کشور به خود اختصاص داده است.

شرکت گاز خراسان رضوی دو میلیون و ۲۷۲ هزار و ۱۳۸ مشترک دارد که از این تعداد یک میلیون و ۷۸۷ هزار و ۱۵۸ مشترک شهری و ۴۸۴ هزار و ۹۸۰ مشترک روستایی هستند.

۷۵۰۷/۱۹۲۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =