۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۵۷
کد خبرنگار: 1065
کد خبر: 83406145
۰ نفر

برچسب‌ها

برگزاری کارگاه آموزشی سواد مالی توسط بنیاد بانک‌های پس‌انداز آلمان

تهران – ایرنا- بنیاد بانک‌های پس‌انداز آلمان (اشپارکاسه) با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بیست و نهم تیرماه به مدت دو هفته کارگاه آموزشی سواد مالی (بازی‌های کسب و کار) در محل آکادمی هوش مالی برگزار می‌کند.

این آموزش‌ها در گروه‌های تیمی چهار نفره و در ۱۴ فرآیند و چهار دور انجام می‌شود. افراد با انواع شرایط، فرصت‌ها و تهدیدات محیط پیرامون، رقبا، بازار، مشتریان، نحوه تامین مالی، سرمایه‌گذاری، خرید مواد اولیه، شبکه توزیع، کیفیت و کمیت محصولات، نحوه محاسبات مالی و حسابداری شرکت، هدایت پرسنل، تعیین قیمت مواجه شده و در این شرایط متغیر، تصمیمات متفاوتی اتخاذ می‌شود که منجر به موفقیت یا شکست کسب و کار می‌شود.

افزایش دانش مالی، شروع کسب و کار، آشنایی با فرصت‌های جدید کسب و کار، نحوه معرفی محصول در بازار، توسعه بازار از طریق سرمایه‌گذاری موردنیاز، افزایش سوددهی اهداف آموزش این بازی‌ها است و با هدف گذاری انجام شده در انتقال این پروژه در چند بانک اجرا و پیاده سازی می‌شود.

اولین دوره برگزاری این کارگاه آموزشی برای اجرای مفاد تفاهم‌نامه منعقد شده بین معاونت توسعه کارآفرینی واشتغال و بنیاد بانک‌های پس‌انداز آلمان (اشپارکاسه) در فروردین ماه ۱۳۹۶ است و قرار است از بیست و نهم تیرماه تا نهم مرداد ماه برگزار شود. مربیان آموزش دیده پس از ارزیابی و تایید کارشناسان بانک اشپارکاسه و اخذ گواهینامه مربوطه نسبت به آموزش فراگیران در سراسر کشور اقدام خواهند کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =