۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۵۷
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83406140
۰ نفر

برچسب‌ها

 ثبت نام ۹ نفر برای ریاست هیات فوتبال گیلان

رشت - ایرنا - با اتمام مهلت ثبت نام برای ریاست هیات فوتبال استان گیلان، ۹ داوطلب موفق به ثبت نام شدند.

دبیر هیات فوتبال گیلان روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: قربانعلی الماس خاله، محمد یوسفی مهر، پیام باقری دوست، فرهاد خراسانی، سیدامیر فرحسینی، علی اصغر مکرم رفتاری، اسماعل شاد، فرزاد داداش زاده و افشین ناظمی ۹ داوطلبی هستند که برای ریاست هیات فوتبال استان ثبت نام کرده اند.

فرزاد سیری افزود: کمیته بررسی هیات فوتبال گیلان در مورد نحوه و مدارک ثبت نام این کاندیداها برگزار و ثبت نام هر ۹ داوطلب مورد قبول هیات قرار گرفته و اسامی آنان نیز به اداره کل ورزش و جوانان گیلان ارسال شده است.

وی بیان کرد: پس از بررسی های لازم توسط اداره کل ورزش و جوانان گیلان، اسامی نهایی کاندیداهای دارای شرایط برای احراز پست ریاست هیات فوتبال گیلان اعلام و پس از آن زمان انتخابات با هماهنگی فدراسیون فوتبال اطلاع رسانی و برگزار خواهد شد.

به گفته دبیر هیات فوتبال گیلان ؛ قرار است با هماهنگی این هیات و اداره کل ورزش وجو انان گیلان و فدراسیون فوتبال، انتخابات  در دهه سوم شهریورماه سال جاری برگزار شود که با مشخص شدن لیست نهایی کاندیداها، اسامی این نفرات و همچنین روز انتخابات به اعضای مجمع اطلاع رسانی می شود.

هم اینک قربانعلی الماس خاله به عنوان رئیس هیات فوتبال استان فعالیت دارد و او برای دومین دوره متوالی است که به عنوان رئیس هیات فوتبال در گیلان فعالیت دارد و همچنین یکی از ۹ داوطلب ریاست دوره بعدی هیات فوتبال گیلان نیز بشمار می رود.

۷۲۸۵/۲۰۰۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =