۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۵
کد خبرنگار: 760
کد خبر: 83406116
۰ نفر
اعتراض گروه های مخالف پاکستانی مقیم آمریکا به سفر عمران خان

تهران- ایرنا- گروه های مخالف پاکستانی ساکن آمریکا، ضمن اعتراض به سفر "عمران خان" به واشنگتن، از "دونالد ترامپ" خواستند هیچ کمکی به او نکند.

به گزارش خبرگزاری "ایشین نیوز اینترنشنال"، جنبش قوم متحد و سایر گروهای پاکستانی مقیم آمریکا، برای اعتراض به سرکوب مخالفان از سوی دولت پاکستان، نقض حقوق بشر و ظلم به اقلیت ها در این کشور، روز یکشنبه از سراسر آمریکا به واشنگتن آمدند و مخالفت خود را به سفر نخست وزیر پاکستان به پایتخت آمریکا اعلام کردند.

معترضان دست نوشته هایی با خود داشتند که روی یکی از آنها نوشته شده بود، دادن چک سفید به ارتش را متوقف کنید و از حقوق اقلیت ها در پاکستان حمایت کنید.

یکی از اعضای جنبش قوم متحد ضمن انتقاد از سفر عمران خان به آمریکا، از "دونالد ترامپ" خواست به هیچ وجه به او کمکی نکند.

یکی دیگر از معترضان نیز گفت، وزارت خارجه آمریکا و کاخ سفید باید بدانند پاکستان از سازمان های تروریستی حمایت می کند.

عمران خان امروز در کاخ سفید با ترامپ رو در رو گفت وگو می کند و با تیم رئیس جمهوری آمریکا نیز جلسه و ناهار کاری دارد.

گروه های مخالف پاکستانی قرار است قبل از دیدار عمران خان با ترامپ، اعتراض خود به حضور خان در آمریکا را به بهترین شکل ممکن نشان دهند.

 رهبران احزاب جناح مخالف در پاکستان  برای تشکیل جبهه مشترک علیه دولت «عمران خان» نخست وزیر این کشور، توافق کرده اند تا حزب حاکم را به چالش کشیده و عرصه را بر آن تنگ کنند. در عین حال عمران خان هرگونه نرمش در قبال پرونده‌های اختلاس مالی سیاسیون وابسته به احزاب مخالف را رد کرده و گفته است که دولت وی هرگز برابر مفسدان مالی کوتاه نمی‌آید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =