۱۳۴ سرمایه گذار تاکنون در نواحی صنعتی قزوین جذب شده اند

قزوین - ایرنا - تاکنون ۱۳۴ سرمایه گذار در پنج ناحیه صنعتی استان قزوین جذب و با شرکت شهرک های صنعتی برای احداث واحدهای تولیدی قرارداد منعقد کرده اند.

حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر افزود: بیشترین میزان جذب سرمایه گذار در نواحی صنعتی استان قزوین با ۷۰ مورد به ناحیه صنعتی دانسفهان اختصاص دارد.

وی اظهار داشت: در نواحی صنعتی آوج و الموت نیز به ترتیب ۲۳ و ۲۱ مورد جذب سرمایه گذاری انجام شده و ناحیه صنعتی اسفرورین و طارم سفلی نیز به ترتیب دارای ۱۲ و هشت سرمایه گذار هستند.

این مسئول گفت: تاکنون ۷۱ هکتار زمین در نواحی صنعتی استان قزوین به سرمایه گذاران برای احداث واحدهای تولیدی واگذار شده است که بیشترین میزان آن مربوط به نواحی صنعتی دانسفهان و آوج بوده که در هر کدام ۲۹ هکتار زمین در اختیار صنعت گران قرار داده شده است.

وی به صنایع بهره بردار در نواحی صنعتی استان قزوین اشاره کرد و گفت: تاکنون ۶۶ واحد تولیدی در نواحی صنعتی استان پروانه بهره برداری دریافت نموده و زمینه اشتغال حدود ۱۳۰۰ نفر را فراهم کرده اند.

خانپور گفت: احداث نواحی صنعتی که دارای مساحت زیر ۱۰۰ هکتار هستند با هدف توسعه مناطق حاشیه ای و کم برخوردار، توسعه اشتغال در این نقاط و توجه به عدالت در حوزه امکانات و زیرساخت ها دنبال می شود به طوری که اکنون در هر چهار گوشه استان قزوین شاهد نواحی صنعتی آماده جذب سرمایه گذاران هستیم.

۳۰۱۳

اخبار مرتبط