پرداخت مطالبات آبیاران در دست پیگیری است

شهرکرد- ایرنا- سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی چهارمحال و بختیاری، میزان بدهی این شرکت به آبیاران استان را ۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: پرداخت این بدهی در اولویت برنامه‌های شرکت قرار دارد.

سهراب بهرامی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آبیاران که در امر کلرزنی، قرائت کنتور و امور مربوط به آب در روستاها فعالیت دارند، نقش مهمی در پیشبرد برنامه‌های این شرکت ایفا می‌کنند.

وی ادامه داد: کمبود اعتبارات سبب شده تا پرداخت چندین ماه از حقوق آبیاران به تعویق بیفتد اما همه تلاش خود را برای جبران این بدهی به کار گرفته و امید می‌رود با تامین اعتبار لازم بزودی این مطالبات پرداخت شود.

بهرامی همچنین مطالبات این شرکت از مصرف‌کنندگان آب در استان را ۱۸ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: بخشی از این مطالبات مربوط به دستگاه‌های دولتی است.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه هم اینک ۲۰۰ روستا در استان زیرپوشش این شرکت قرار ندارند، خاطرنشان کرد: این موضوع تبدیل به یک چالش جدی برای شرکت شده و ضروری است تا برای حفظ سلامت این روستاییان و بهره‌مندی آنها از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی تحت پوشش قرار گیرند.

هم اینک از حدود ۸۰۰ روستا و آبادی دارای سکنه در چهارمحال و بختیاری، ۵۰۰ روستا در قالب ۸۹ هزار مشترک تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی این استان قرار دارند.

۷۳۶۳/۶۰۲۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =