۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۷
کد خبرنگار: 1005
کد خبر: 83406077
۰ نفر

برچسب‌ها

تودیع و معارفه‌ای با حضور گزینشی خبرنگاران

شیراز- ایرنا- برخی خبرنگاران که برای شرکت در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ارشد نظامی فارس و کهگیلویه و بویراحمد در شیراز مراجعه کردند با این جمله که برای شما صندلی در نظر گرفته نشده مواجه شدند و از ورود آنها به مکان برگزاری جلسه جلوگیری شد.

زمان آیین یاد شده ساعت ۹ صبح دوشنبه ۳۱ تیرماه و مکان آن تالار امام خمینی (ره) مرکز آموزش علوم و فنون در شیراز اعلام شده بود.

چنین رفتاری از روابط عمومی فرماندهی ارشد نظامی فارس و کهگیلویه و بویراحمد مسبوق به سابقه است و در سایر مراسم از جمله نشست‌های خبری و حتی رژه روز ارتش نیز به شکل سلیقه‌ای فقط از چند رسانه دعوت می شد.

این در حالی است که مجموعه ارتش در استان فارس در دوره‌های گذشته تعامل و همکاری بسیار نزدیکی با تمام رسانه‌ها داشت و خبرنگاران علاوه بر اینکه امکان حضورشان در تمام برنامه‌ها و مناسب‌ها فراهم بود با مدیران ارشد ارتش نیز به راحتی می‌توانستند برای مصاحبه ارتباط برقرار کنند.

تلاش خبرنگار ایرنا برای برقراری تماس با مدیر روابط عمومی مجموعه ارشد نظامی ارتش در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد همانند گذشته بی‌نتیجه بود و وی حاضر به پاسخگویی نشد.

امیر سرتیپ دوم ابوالقاسم رضایی به جای امیر سرتیپ دوم وجیه الله جمشیدی به عنوان فرمانده ارشد ارتش در فارس و کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

۶۱۲۲ /‏۱۸۷۶‬