۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۵۰
کد خبرنگار: 924
کد خبر: 83406054
۰ نفر

برچسب‌ها

مساکن مهر به شهرداری‌ها واگذار می‌شود

تبریز- ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن استان آذربایجان‌شرقی گفت: مساکن مهر ۴۶ شهر استان تا پایان امسال به شهرداری‌ها واگذار می شود.

حافظ باباپور روز دوشنبه در جلسه شورای مسکن ملکان گفت: تاکنون مسکن مهر سه شهر استان به شهرداری ها واگذارشده است و تا پایان امسال همه واحدهای مسکن مهر شهرها به شهرداری ها واگذار خواهد شد.
وی با بیان اینکه تا پایان امسال پرونده مسکن مهر در استان بسته خواهد شد، افزود: از این پس متولی امور مسکن مهر شهرداری ها خواهند بود.
فرماندار ملکان هم در این جلسه بزرگترین مشکل مسکن مهر این شهرستان را انباشت آب های سطحی و زیر سطحی در آنها اعلام کرد و افزود: به علت عدم مطالعه دقیق محل ساخت مسکن مهر در این شهرستان این مساکن به یک تالاب تبدیل شده و آبهای سطحی ۱۶۰۰ هکتار از اراضی منطقه به این محل سرازیر می شود.
محمدباقر خانی در همین باره گفت: شبکه فاضلاب و لوله گذاری در مسکن مهر ملکان به اتمام رسیده است و در صورت بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب بخشی از این مشکل رفع خواهد شد.
وی همچنین با اشاره به کمبود اعتبار شهرداری ها، انجام تعهدات اداره کل مسکن و شهرسازی و اختصاص اعتبار برای رفع مشکلات مساکن مهر را خواستار شد.

۱۲۰ هزار واحد مسکن مهر در آذربایجان شرقی اجرا شد که درحدود ۶ هزار واحد ناتمام مانده است.

۳۰۷۱/‏۸۰۲۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =