۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۱۷
کد خبرنگار: 890
کد خبر: 83405961
۰ نفر

برچسب‌ها

نگاهی به روزنامه‌های روز دوشنبه یزد

یزد- ایرنا- روزنامه "صبح یزد" در مهمترین تیتر صفحه نخست خود با عنوان فراخوان استانداری برای انتخاب یک مدیر کل نوشت: استانداری یزد برای اولین بار انتخاب مدیر کل امور شهری و شوراها را فراخوان داد.

این روزنامه در مطلب دیگری با عنوان "شهر جهانی یزد، بی بهره از سفرهای اقساطی" نوشت: در حالیکه برخی از مسوولان کشوری میراث فرهنگی به منظور رفاه مردم، سفرهای ارزان و اقساطی را مطرح می کنند اما با توجه به عدم ابلاغ دستور العملی در این مورد به یزد، به نظر، این شهر جهانی از مزایایی چنین سفرهایی بی بهره است.

" انجام ۸۰ سقط درمانی در یزد، خیابان های شهر یزد روشن تر می شود و درک خطر از حوادث رانندگی بسیار پایین است" از دیگر مطالب روزنامه صبح یزد در روز دوشنبه است.

روزنامه "بشارت یزد" نیز تیتر نخست شماره روز دوشنبه خود را به "واحدهای دارای آلودگی صوتی در شب تعطیل می شوند" به نقل از فرماندار اردکان در اعتراض به اعتراضات زیست محیطی مردم ترک آباد اختصاص داد.

در ادامه این مطلب آمده: ضرب الاجل یک هفته ای به سازمان محیط زیست برای شناسایی کارخانه ایجاد کننده آلودگی صوتی داده شده است.

این روزنامه در مطلب دیگری به دلایل فعال نبودن نخبگان سیاسی و اجتماعی یزدی تبار استان و مهاجرت آنها به تهران اشاره کرده و با چهار نفر از مسوولان سابق این استان در این زمینه به گفت و گو نشسته است.

" یزدیها برای زندگی بهتر نیازمند شادی هستند به نقل از شهردار و آموزش حمایت از کودکان کار و خیابانی به مردم یزد به نقل از یک مسوول شهرداری" از دیگر عناوین روزنامه یاد شده است.

"پیمان یزد" هم در تازه ترین شماره خود به نقل از معاون میراث فرهنگی کشور نوشت: مرمت های غلط بناهای تاریخی از تخریب بدتر است.

در این مطلب با اشاره به اینکه یزد پس از ثبت جهانی هیچ تخریب عمدی در خانه های تاریخی و بناهای ارزشمند آن صورت نگرفته آمده: یزد در صدر جدول سرمایه گذاری قرار دارد.

پیمان یزد همچنین در ستون ورزشی خود به پایان مسابقات فوتبال ساحلی جوانان کشور اشاره و نوشت: گلساپوشان، زنگ دفاع از قهرمانی را به صدا در آوردند.

۲۰۸۸/‏‬ ۶۱۹۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =