۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۲۶
کد خبرنگار: 1203
کد خبر: 83405956
۰ نفر

برچسب‌ها

دبیر: بنا و محمدی با قدرت به کارشان ادامه می‌دهند

تهران- ایرنا- رییس جدید فدراسیون کشتی با تاکید بر لزوم اتحاد و انسجام در این رشته گفت: کادر فنی محکم کارش را ادامه بدهد. غلام محمدی و محمد بنا را قبول دارم و انشاءالله در مسابقات جهانی به موفقیت برسند.

«علیرضا دبیر» در مراسم معارفه‌اش اظهار کرد: بعد از ۱۵ سال به فدراسیون آمدم که این اتفاق خیلی بدی است. دیشب هم به عباس جدیدی گفتم به فدراسیون بیا تا بقیه هم بیایند. من آمدم که این چیزها نباشد. در فدراسیون به روی همه باز است.

وی افزود: خواهش میکنم هر کدام از دوستان که گزارش کار می‌دهند پشت سر قبلی‌ها حرف نزنند. من همه چیز را می‌دانم و حتی می‌دانم چه کسانی در فضای مجازی ادمین بودند و علیه من نوشتند و مرا تخریب کردند؛ حتی کسانی که ضد من و مادرم نوشتند. حتی از یک نفر از آنها شکایت کرده‌ام که به زودی بررسی می شود. شاید این فرد به درد کار فنی هم بخورد اما او را به دادگاه می‌کشانم.

رییس فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد: با صراحت می‌گویم کسی که با ما کار کند در خدمتش هستیم. ما چیز پنهانی نداریم. هر کسی خالصانه کار کند در خدمتش هستیم. نیامدیم غیبت کسی را بکنیم یا بد کس دیگری را بگوییم. کادر فنی محکم کارش را ادامه بدهد. غلام محمدی و محمد بنا را قبول دارم و انشاءالله در مسابقات جهانی به موفقیت برسند.

دبیر در ادامه با اشاره به مدیریت رسول خادم در فدراسیون کشتی گفت: فرقی که من با خادم دارم این است که وارد ریز کارها می‌شوم. دوستانی که با من صادقانه کار کنند در خدمتشان هستم. از غیبت کردن به هیچ وجه خوشم نمی‌آید و به طور جدی ناراحت می‌شوم. خواهش می‌کنم پشت دیگران پیش من حرف نزنید. دوره گذشته تمام شد و فقط باید کار کنیم. رسول خادم زحمت زیادی کشید اما انرژی او در ۲ یا ۳ جا صرف شد. اگر فقط در مدیریت یا حوزه فنی بود موفق‌تر می‌شد. او جزء چهار قهرمان بزرگ ماست و افتخارات زیادی را برای ورزش کشور به ارمغان آورده است. چند سال در اردوهای تیم ملی و شورای شهر در خدمت او بودم و از او بخاطر زحماتش تشکر می‌کنم.

وی افزود: از حمید بنی‌تمیم سرپرست اسبق فدراسیون و رقیب خودم در انتخابات هم تشکر می‌کنم که زحمت زیادی کشید. بنی‌تمیم یک مدیر ورزشی است و امیدوارم به حال خود رها نشود. از وزارت ورزش میخوام از این نیروهای سلامت و ورزشی استفاده کند.

وی با تشکر از بهروز نعمتی سرپرست پیشین فدراسیون کشتی گفت: ابتدا حرف‌هایی مطرح شد که وی آمده بماند تا جاییکه خودم فکر کردم نکند این حرف درست باشد اما کار ارزشمند او در برگزاری انتخابات ثبت شد. اول گفتند او سیاسی است و برخی صحبت‌ها مطرح شد در حالیکه او هم در کشتی بوده است. حتی به من هم گفتند که سیاسی هستم در حالیکه باید افتخار کنیم امثال رسول و امیر خادم و عباس جدیدی از جامعه کشتی وارد سیاست شدند و حاضرند به کشتی هم خدمت کنند.

رییس فدراسیون کشتی با تاکید بر لزوم اتحاد و همدلی در کشتی گفت: کشتی چند بال دارد، مربی، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و … بال‌های کشتی هستند. اختلافاتی را که در چند سال گذشته بین وزارت و فدراسیون بود دیدیم. تعارف که نداریم بالاخره وقتی تیم می‌بازد وزیر باید پاسخگو باشد و او هم باید از فدراسیونش جواب بگیرد وگرنه وزارت و کمیته هزار و یک جور می‌توانند جلوی کار را بگیرند. از دوستان می‌خواهم ما را کمک کنند. همین‌که وزیر قول داد امروز به تمرین تیم‌های ملی بیاید نشان‌دهنده این است می‌خواهد به کشتی کمک کند.

وی افزود: خیلی از دوستان ۱۴ یا ۱۵ سال در فدراسیون هستند و حالا افراد دیگری آمدند. خب شما بروید یا بمانید، این من‌ها کار را خراب می کند. خیلی حرف زده شد که دبیر آمده کشتی زنان را تعطیل کند یا این و آن را بردارد اما همه دوستان حتی در کشتی زنان با قدرت کار کنند.کسی کار نکند با من به مشکل می‌خورد.

دبیر گفت: اهل مسافرت رفتن نیستم و نمی‌خواهم مربی شوم. به طور کامل در فدراسیون هستم آنقدر که از من خسته می‌شوید. بعد از انتخابم سه رئیس هیات کشتی به من استعفای کتبی دادند که به آنها زنگ زدم و گفتم صدای پاره شدن استعفایتان را می‌شنوید؟ از آنها خواستم محکم به کارشان ادامه دهند. از همه دوستان و کسانی که امروز تشریف آوردند تشکر می کنم. کار برای خدا باشد خوب است. اگر می‌خواهند کار کنند که من ببینم این کار را نکنند، فقط کار کار کار.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =