بازسازی ورزشگاه وطنی قائمشهر ۱۲۰ میلیارد ریال برای دولت آب خورد

ساری-ایرنا-معاون عمرانی استاندار مازندران گفت که دولت با وجود محدودیت مالی حدود ۱۲۰ میلیارد ریال برای بهسازی و بازسازی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر جهت فراهم شدن بستر میزبانی و تمرین تیم نساجی اعتبار تخصیص داد.

مهدی رازجویان روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگارایرنا افزود: تاکنون بیش از ۹۰ درصد از بهسازی و بازسازی ورزشگاه شامل بازسازی سرویس بهداشتی تماشاگران، سرویس بهداشتی و حمام رختکن بازیکنان، بازسازی رختکن بازیکنان مهمان و میزبان، جداسازی ورودی تیم ها، اتاق ماساژ، اتاق داور و مربی خاتمه یافته است.
وی نصب دو دستگاه نورافکن جدید را از دیگر موارد بهسازی و بازسازی ورزشگاه شهید وطنی در سال جاری بیان کرد و گفت: با نصب این دو نورافکن تیم نساجی می تواند رقابت های لیگ برتر را حتی در صورت لزوم در شب نیز برگزار کند و نور کافی در استادیوم فراهم شده است.
معاون استاندارمازندران مناسب سازی جایگاه تماشاگران ویَژه را از دیگر اصلاحات صورت گرفته در این ورزشگاه بیان کرده است که مطابق با درخواست سازمان لیگ انجام شد.
رازجویان در مورد نصب صندلی هم اظهار داشت: نصب صندلی از امروز شروع شد و پیش بینی می شود تا پایان هفته جاری کار نصب در جایگاه به پایان برسد و در مجموع ورزشگاه تمام و کمال برای برگزاری رقابت های لیگ برتر مطابق با استانداردهای مد نظر سازمان لیگ آماده می شود.
وی مطالبات ۳۵ میلیارد ریالی پیمانکار را یکی از چالش های پیش رو برای بازسازی این ورزشگاه بیان کرد و گفت: پیگیری دریافت مطالبات پیمانکار و تسریع در این کار در حال انجام است، ولی با توافقی که با پیمانکار شد، کارها با وجود این مطالبات طبق زمانبندی پیش می رود.
معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: دولت در دو فصلی که نساجی قائمشهر به عنوان نماینده مازندران در لیگ برتر حضور دارد از لحاظ مالی مساعدت های خوبی برای بهسازی و بازسازی این ورزشگاه انجام داد که نیمی از کارها شامل مناسب سازی سکوها، نصب دو دستگاه نورافکن، دستگاه اسکوربورد (تلویزیون بزرگ ورزشگاهی) را در سال گذشته انجام شده بود.
رازجویان افزود: مدیریت ارشد استان پیگیر روزانه از وضعیت بهسازی و بازسازی ورزشگاه شهید وطنی دارد و نظارت عالی استاندار باعث شد تا اعتبارات بهسازی با وجود محدودیت مالی دولت به استان تخصیص داده شود و هم اینکه کارهای عمرانی با سرعت بیشتری دنبال شود.
وی ادامه داد: ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر تا زمان اولیه شروع رقابت های لیگ برتر که دهم مرداد ماه بیان شده، به طور کامل آماده می شود و مشکلی برای میزبانی تیم نساجی در این ورزشگاه وجود نخواهد داشت.
استادیوم شهید وطنی ورزشگاه خانگی نساجی قائمشهر که قدمتش به حدود چهار دهه قبل می رسد تا پیش از صعود نساجی به رقابت های لیگ برتر شرایط مناسبی برای برگزاری این رقابت ها نداشت و تمام وعده های پیش از دولت تدبیر و امید نیز به مرحله اجرا نرسید.
در سال گذشته پس از صعود نساجی قائمشهر به عنوان تنها نماینده مازنی ها به لیگ برتر بالاترین سطح فوتبالی کشور، با توافق وزارت ورزش و جوانان و استانداری مازندران طرح بهسازی و بازسازی این ورزشگاه در دستور کار قرار گرفت که نیمی از فعالیت بازسازی در سال گذشته و مابقی نیز با پیگیری مدیریت ارشد جدید استان که از نیروهای بومی این خطه شمال کشور نیز است، در دستور کار قرار داده شد و عملیات اجرایی بهسازی با پایان رقابت های لیگ برتر فصل گذشته، شروع و درروزهای پایانی خود را طی می کند.
نساجی قائمشهر با وجود تغییر در کادر مدیریتی و مالکیتی برای فصل جاری، کار آماده سازی را با برگزاری اردوی داخلی پی گرفت که روز گذشته این اردو خاتمه یافت و نساجی از حالا آماده استارت برای رقابت های لیگ برتر است.
‬ ‬ ۶۹۸۲/‏۱۶۵۴

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =