۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۹:۵۶
کد خبرنگار: 1207
کد خبر: 83405925
۰ نفر

برچسب‌ها

دبیر کار خود را در فدراسیون کشتی آغاز کرد

تهران _ ایرنا _ مراسم معارفه «علیرضا دبیر» رییس جدید فدراسیون کشتی امروز (دوشنبه) با حضور مسولان، قهرمانان و پیشکسوتان این رشته در محل فدراسیون برگزار شد.

این مراسم با حضور «محمدشروین اسبقیان» مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های وزارت ورزش و جوانان و جمعی از مربیان، قهرمانان و پیشکسوتان کشتی و در محل فدراسیون برگزار شد.

در این مراسم اسبقیان، اظهار داشت: خوشحالیم قهرمان ارزشمندمان و یکی از پرافتخارترین های تاریخ ورزش کشتی با رای مجمع ریاست فدراسیون کشتی را در دست گرفته است. تلاش وزارت و کمیته این بود انتخاباتی منطقی و با رعایت عدالت برگزار شود. خدا را شکر با کمک همه دوستان و اعضای مجمع این انتخابات به‌خوبی برگزار شد.

وی افزود: در سال المپیک قرار داریم و امید همه مردم و مسئولان به افتخارآفرینی کشتی گیران عزیز ایران است. جا دارد از رسول خادم، حمید بنی تمیم و بهروز نعمتی بخاطر زحماتی که در فدراسیون کشیدند تشکر کنم.

اسبقیان خاطرنشان کرد: سایر کاندیداها نیز تلاش خود را داشتند اما نظر مجمع در نهایت با انتخاب علیرضا دبیر بود و شخصیتی مثل او مورد قبول مجمع قرار گرفت. دبیر عضو خانواده کشتی است و با باخت ها و بردهای او گریه کردیم و خوشحال شدیم. به وجود او و عباس جدیدی و دیگر قهرمانان افتخار می کنیم.

مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون های ورزشی افزود: امروز وزن فدراسیون کشتی برای دنیا و اتحادیه جهانی بسیار مهم است. وزارت وضعیت کشتی را به دقت رصد می کند و علاقمندیم کشتی ایران سر و سامان بگیرد و امیدوارم با آمدن دبیر این اتفاق بیفتد. توقع داریم در تغییرات سیر صعودی داشته باشیم و این یکی از اهداف اصلی هر مدیری است. مطمئنم با حضور دبیر و کمک همه دوستان این اتفاق می افتد، چرا که دبیر همواره تاکید دارد همه در کنار هم برای رسیدن به موفقیت تلاش می کنیم.

وی افزود: وقتی کشتی موفق می شود، مسئولان نظام پیام می دهند که این مهم نشان دهنده اهمیت و جایگاه کشتی است. با سماجتی که از دبیر سراغ دارم مطمئنم کشتی سر و سامان می گیرد. دوستان گذشته هم تلاش زیادی داشتند کما اینکه در گذشته شاهد افتخارآفرینی کشتی ایران بوده ایم.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =