۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۹:۵۵
کد خبرنگار: 2668
کد خبر: 83405919
۰ نفر

برچسب‌ها

صدور قبوض کاغذی برق تا مهر ماه امسال در ایلام حذف می شود

ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام اعلام کرد که صدور قبوض کاغذی تا مهر ماه امسال برای مشترکان برق در این استان حذف می شود.

هادی شیرخانی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر مهم ترین اولویت و سیاست این شرکت فراهم کردن امکان دسترسی آسان و غیر حضوری مشتریان به خدمات است.

وی افزود: بر این اساس ابتدا باید زیر ساخت های لازم برای این مهم فراهم گردد که در این خصوص یکی از اساسی ترین آنها ثبت اطلاعات مشتریان از جمله شماره تلفن مستاجران و مالکان است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلام تاکید کرد: مردم می توانند با مشاهده اوراق هویتی مامورین قرائت این شرکت و حصول اطمینان شماره خود را در اختیار ایشان قرار دهند.

شیرخانی با اشاره به اینکه با الکترونیکی شدن قبوض برق در طول سال صرفه جویی در بحث هزینه های این شرکت صورت می گیرد، گفت: در این فرآیند، گام‌های مختلفی پیش بینی شده که با اجرای مرحله به مرحله آن، فرآیند را در یک دوره زمانی مشخص کامل خواهد شد.

به گفته وی اطلاعات تکمیلی در این خصوص به زودی منتشر خواهد شد.

به گزارش ایرنا، فرآیند حذف قبوض کاغذی، یکی از برنامه‌های شرکت توانیر به شمار می‌رود که در برخی استان‌ها به شکل آزمایشی شروع شده است.

تعداد کل مشترکین برق استان ۵۸۵ هزار نفری ایلام ۲۳۰ هزار مشترک است که اکثریت آن متعلق به مشترکان خانگی است و حدود ۳۰ درصد مشترکان برق در محدوده شهرستان ایلام قرار دارند.

۳۰۳۲/‏۶۰۳۴

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =