۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۹:۳۵
کد خبرنگار: 897
کد خبر: 83405915
۰ نفر

برچسب‌ها

رمز پیروزی انقلاب دشمن شناسی است

شهرکرد - ایرنا - یک پژوهشگر و محقق علوم دینی با اشاره به دستاوردهای ۴۰ سال اخیر انقلاب اسلامی گفت : مهمترین رمز پیروزی انقلاب اسلامی ، دشمن شناسی است.

به گزارش ایرنا،  حجت الاسلام محمد باقر حیدری کاشانی شنبه شب در هجدهمین جلسه از بیست‌ و ششمین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه‌زدایی دینی با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب در مهدیه مصلای شهرکرد افزود : مقام معظم رهبری در همان ریل گذاری که امام راحل انجام داده بودند ، انقلاب اسلامی را پر شتاب تر پیش برده اند.

وی تصریح کرد:گام اول انقلاب دستاوردهای مهمی برای کشور داشت و شرط آن شکرانه نعمت انقلاب اسلامی است و گام دوم چراغ راه روشن پیش روی انقلاب است که مقام معظم رهبری آن را برای همه انتخاب کردند.

حیدری کاشانی تاکید کرد : ضعیف شدن دشمن از برکات انقلاب است و کتمان این مساله ، کفران نعمت است و باید نشان داد که دشمن در این ۴۰ سال در برابر مردم ایران ضعیف تر شده است.

مدیر موسسه طلیعه ظهور با بیان اینکه با انقلاب اسلامی فرهنگ شیعه در کشور حاکم شد ، افزود : گام اول انقلاب شرط شکران نعمت است یعنی هر کس با هر هنری که دارد باید از نعمات الهی از جمله نعمت داشتن حکومت اسلامی شیعه مستقل را شکر کند. 
وی ادامه داد: شیعه در هر عصری دشمن‌شناس و دشمن‌ستیز است و یک لحظه حتی به قیمت تکه تکه شدنش از وظیفه‌اش عقب نشینی نمی‌کند. 

به گزارش ایرنا، بیست و ششمین دوره طرح مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی سیزدهم تیرماه در مهدیه مصلای امام خمینی (ره) شهرکرد آغاز به کار کرد.

این طرح از سوی امام جمعه شهرکرد بنیان نهاد شده است و به مدت ۲۶ سال است که در تابستان‌ها این طرح میزبان اندیشمندان حوزه‌های معارف اسلامی است که مخاطبان با مسائل روز در زمینه مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی آشنا می‌شوند.

۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =