ایجاد سه رشته جدید کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد ایلام

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام از تصویب سه رشته جدید کارشناسی ارشد برای ترم مهرماه ۹۸ در این دانشگاه خبر داد.

دکتر محمد میرزایی‌حیدری روز دوشنبه در گفت وگویی اظهار داشت: با پیگیری های صورت گرفته سه رشته کارشناسی ارشد عمران گرایش سازه، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی تحت عنوان پردیس علوم و تحقیقات ایلام به رشته های این دانشگاه اضافه شد.

وی افزود: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می‌توانند برای ثبت‌نام در رشته‌های فوق به سایت www.azmoon.org تحت عنوان پردیس علوم و تحقیقات ایلام مراجعه و نسبت به انتخاب رشته مورد نظر اقدام کنند .

رئیس دانشگاه آزاداسلامی ایلام با تاکید بر اینکه با پیگیری‌های صورت گرفته و با توجه به شرایط اقتصادی مردم شهریه دانشجویان به صورت وام قرض الحسنه و اقساطی پرداخت می‌شود، یادآور شد: با اضافه شدن این سه رشته تعداد رشته های کارشناسی ارشد واحد ایلام به ۲۹ رشته افزایش یافته است.

گفتنی است آخرین مهلت ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد پنجم مرداد ماه است.

به گزارش ایرنا، هفت هزار دانشجو در هشت رشته دکترا، ۳۰ رشته کارشناسی ارشد و ۶۰ رشته کارشناسی و کاردانی در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام مشغول به تحصیل هستند.

۳۰۳۲/‏۶۰۳۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =