۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۰۹
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83405829
۰ نفر
پروژه مدرسه شهدای هسته‌ای بوشهر تعطیل شد

بوشهر- ایرنا- پروژه مدرسه شهدای هسته‌ای بوشهر که توسط نیروگاه اتمی دردست ساخت است و در آستانه تکمیل قرار دارد، تعطیل شد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر روز دوشنبه در نشست علنی این شورا گفت: در این زمینه از مدیران استان بویژه استاندار و مدیران نیروگاه اتمی بوشهر انتظار می رود دلیل تعطیلی پروژه و اینکه چرا جلوی تکمیل آن گرفته شده را برای شهروندان بوشهری مشخص کنند.

روح الله نصرتی افزود: فعال کردن پروژه و زمان‌بندی تکمیل آن از اولویت‌های اساسی در این زمینه است و انتظار می رود مسئولان ذیربط در این مساله پیگیر باشند.

نصرتی ادامه داد: به هیچ عنوان برای شورای شهر به عنوان نماینده مردم قابل قبول نیست که نیروگاه اتمی مالک مدرسه شود زیرا بر اساس توافق صورت گرفته این مدرسه باید به صورت مشترک در اختیار مردم شهر بوشهر و فرزندان کارکنان نیروگاه اتمی قرارگیرد.

وی بیان کرد: در سال ۱۳۹۰ توافقی بین نیروگاه اتمی و آموزش و پرورش صورت گرفت که مدرسه شهدای هسته‌ای بوشهر به صورت هیات امنایی اداره شود.

نصرتی گفت: نیروگاه اتمی در اجرای مسئولیت اجتماعی خود موظف به ارائه خدماتی به مردم میزبان است که در این ارتباط باید زمینه بهره مندی عموم بوشهری‌ها از این مدرسه فراهم باشد.

۷۲۱۲/‏۶۰۴۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =