۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۰۲
کد خبرنگار: 1615
کد خبر: 83405809
۰ نفر

برچسب‌ها

استفاده دبیران مرد در مدارس دخترانه گناوه ممنوع شد

گناوه - ایرنا - معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش گناوه گفت: طبق بخشنامه اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر بکارگیری دبیران مرد در مدارس دخترانه دولتی و غیر دولتی این شهر ممنوع است.

عیسی خرم آبادی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: پیش از این تنها در برخی از رشته‌های خاص تحصیلی نظیر درس شیمی باتوجه به مشکلات و کمبود شهرستان در موارد ضروری از دبیران مرد واجد شرایط با سابقه و متعهد و پس از تائید در مدارس دخترانه استفاده می‌شد.

وی گفت: هم اکنون برگزاری همایش‌ها و نشست‌های مختلط در تمامی مدارس ممنوع و برنامه ها به صورت مجزا برگزار می‌شود.

معاون آموزش و پرورش گناوه اظهارداشت: ساعت‌های جداگانه برای فراگیری دروس و کلاس های آموزشی دختران و پسران در نظر گرفته می‌شود اما چنانچه هر واحد آموزشی سرپیچی کند برخورد خواهد شد.

وی گفت: با توجه به ابلاغیه‌های سازمان دانش‌آموزی به منظور منسجم کردن لباس دانش آموزان پسر با مسئولان اصناف جلسه برگزار شده و هر تعداد از مدارس به یک خیاطی معرفی و از بکارگیری خیاطی‌های بانفوذبرای ثبت

سفارش جلوگیری شده است.

خرم آبادی بیان کرد: مدارس دخترانه از این قانون مستثنی هستند و می‌توانند با میل خود و براساس نظر آموزشگاه محل تحصیل خود لباس تهیه کنند.

وی یادآور شد: نرخ و کیفیت پارچه توسط بازرسان مربوطه نظارت می‌شود.

معاون آموزش پرورش گناوه گفت: تعیین نرخ مدارس هیات امنایی بر عهده آموزش و پرورش و پذیرش دانش‌آموزان در مدارس شاهد بر عهده اداره بنیادشهید و امور ایثارگران است.

شهرستان گناوه با ۱۰۳ هزار نفر جمعیت در شمال استان بوشهر دارای ۱۸ هزار دانش آموز است.

۶۱۶۴/‏۶۰۴۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =