۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۹:۱۰
کد خبرنگار: 2962
کد خبر: 83405786
۰ نفر

برچسب‌ها

حضور ایران در منطقه مقتدرانه است

یزد – ایرنا - فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه پس از چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی، ایران حضوری مقتدرانه در منطقه دارد، گفت: دلیل وجود امنیت و اقتدار امروز جمهوری اسلامی در عرصه‌های منطقه‌ای و جهانی تکیه به خالق هستی است.

سرهنگ رضا پورشمسی یکشنبه شب در آئین معارفه فرمانده جدید نیروی مقاومت بسیج ابرکوه با گرامیداشت یاد امام خمینی (ره)،شهدای انقلاب و دفاع مقدس افزود: امروز ایران از هیچ قدرتی هراس ندارد و با اقتدار و پیروی از منویات فرماندهی معظم کل قوا مقتدرانه در منطقه حضور فعال دارد.

وی خاطر نشان کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران باید گام‌های مستحکمی بر دارد تا وارد تمدن اسلامی شود.

وی با اشاره به بیانیه مقام معظم رهبری به عنوان نقطه راهبردی و محوری در بیانیه گام دوم انقلاب گفت: حکومت اسلامی در پنج گام به سوی تمدن اسلامی که آرزوی دیرینه همه شعیان است به پیش می‌رود.

پورشمسی اظهار داشت: باید به این سمت حرکت کنیم و در حوزه تمدنی، اجتماعی، اقتصادی، نظام سیاسی و مبنای فکر ما رنگ و بوی اسلام و ولایت را بگیرد.

فرمانده سپاه الغدیر یزد به واژگان آزادی، امنیت و اقتدار در جمهوری اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: حرکتی که در گام دوم انقلاب بسیج و سپاه به سوی تمدن اسلامی آغاز کرده‌اند، یک حرکت واقعی است.

پورشمسی تاکید کرد: اگر باور داشته باشیم بر اساس مبنای دینی و تمدن اسلامی حرکت کنیم، دشمن هرگز نمی‌تواند به ما آسیب برساند.

فرمانده سپاه الغدیر یزد در این مراسم که فرماندار و جمعی از مسئولان اداره‌ها و نهادها، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران حضور داشتند با قدردانی از سرهنگ علی فاتحی، سرهنگ دوم پاسدار مهدی ابرقویی را به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ابرکوه معرفی کرد.

امام جمعه ابرکوه هم گفت: در نظام جمهوری اسلامی مسئولیت پذیری امر خطیر و بزرگی است.

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی افزود: پیروزی انقلاب در سال ۱۳۵۷، برای ملت ایران کار بسیار مهمی بود و یکی از ارکان آن نظام جمهوری اسلامی است که به ارمغان آورده شد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه ادامه داد: امام خمینی (ره)، شهدا و ایثارگران شجره طیبه انقلاب هستند که امروز آن را به رخ جهانیان می کشند.

حسینی با تاکید بر اینکه سبزپوشان سپاه به راستی حافظان، مدافعان انقلاب و ارزش‌های دینی هستند، اضافه کرد: انقلاب ایران به برکت ولایت در جهان همچنان محکم و استوار ایستاده است. مرکز شهرستان ۵۵ هزارنفری ابرکوه در ۱۴۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.

۷۵۴۰/‏‬ ۲۰۴۷/‏

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =