۳۱ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۲۶
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 83405775
۰ نفر

برچسب‌ها

واژگونی خودرو در جاده‌های زنجان ۲ قربانی گرفت

زنجان - ایرنا - جانشین رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: بر اثر واژگونی ۲ دستگاه خودرو در مسیرهای ارتباطی این استان ۲ نفر جان باختند.

سرهنگ محمدعلی عظیمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روز گذشته ۱۰ فقره حادثه رانندگی در جاده های این استان اتفاق افتاد که هشت مورد آن جرحی و ۲ مورد دیگر نیز فوتی بود.

وی با بیان اینکه در این تصادفات رانندگی در مجموع ۱۰ نفر مصدوم و به منظور درمان به مراکز درمانی زنجان منتقل شدند، اظهار داشت: در حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ که ساعت ۱۴ بعدازظهر روز یکشنبه / ۳۰‬ تیر ماه جاری / ‬ در مسیر ارتباطی آب بر - گیلوان در شهرستان طارم به علت تخطیاز سرعت مطمئنه رخ داد راننده خودرو به علت شدت صدمات وارده جان باخت.

عظیمی خاطرنشان کرد: حوالی ساعت ۱۷:۳۰ نیز یک دستگاه وانت نیسان در جاده ارتباطی زنجان - میانه (محور فرعی مهر آباد) به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه در سرپیچ، واژگون شد و راننده آنکه جوانی ۲۰ ساله بود جان سپرد و دیگر سرذنشین آن نیز مصدوم و به بیمارستان انتقال یافت.

طی سه ماهه نخست امسال ۳۲۳ تصادف جرحی با ۴۱۷ مصدوم و ۶۵۱ فقره تصادف خسارتی در جاده‌های این استان حادث شد و بر اثر این حوادث ۴۵ نفر نیز کشته شدند که تعداد کشته‌ها در مدت مشابه پارسال ۴۶ نفر بود.

استان زنجان پنج هزار و ۸۴۰ کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، ۲۰۰ کیلومتر آزاد راه، ۱۱۳ کیلومتر بزرگراه، ۳۴۲ کیلومتر راه اصلی و ۹۷۴ کیلومتر راه فرعی است.

۶۰۸۴/ ۸۰۶۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =