۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۴۵
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83405644
۰ نفر

برچسب‌ها

 دستگاههای استخراج ارز دیجیتال قاچاق در  هندیجان کشف شد

اهواز- ایرنا- فرمانده انتظامی خوزستان گفت: دستگاه های استخراج ارز دیجیتال قاچاق به ارزش چهار میلیارد ریال در شهرستان هندیجان کشف شد .

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده عصر یکشنبه با بیان خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و تشدید برخورد با قاچاقچیان، مأموران ایستگاه بازرسی امامزاده عبدالله شهرستان هندیجان با رصد و کنترل دقیق خودروهای عبوری یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ حامل این کالاهای قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.

وی افزود: مأموران پلیس در بازرسی از این خودرو ۲۳ دستگاه ماینر و ۴۶ دستگاه پاور و تجهیزات استخراج ارز دیجیتال فاقد هرگونه مدارک گمرکی کشف کردند.

سردار عباس زاده گفت: برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده بالغ بر چهار میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی خوزستان تصریح کرد: سودجویان و اخلال گران در اقتصاد داخلی کشور نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و کنترل تحرکات با هرگونه فعالیت سودجویان، برابر قانون برخورد خواهد کرد.

پیش از این نیز در ۲۸ تیرماه جانشین فرمانده انتظامی خوزستان از کشف ۳۸ دستگاه استخراج ارز دیجیتال (بیت کوین) به ارزش سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در شهرستان اهواز خبر داده بود.

۹۵۹۴/‏۶۰۰۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =