۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۴۱
کد خبرنگار: 2785
کد خبر: 83405612
۰ نفر

برچسب‌ها

اردوی نشاط و امید در زنجان برگزار می‌شود

زنجان - ایرنا - اردوی نشاط و امید منطقه‌ای هلال احمر با حضور ۱۰ استان به میزبانی استان زنجان برگزار می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان روز یکشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: این اردوی منطقه ای با هدف ایجاد نشاط و امید و افزایش مشارکت جوانان در تصمیمگیری‌ها و زمینه سازی برای برقراری ارتباط مستمر اعضا با این جمعیت به منظور بهره مندی از ظرفیت آنها برگزار می‌شود.
شهرام میرزایی افزود: انجام فعالیت های امدادی و عام المنفعه از وظایف اساسی و مهم سازمان جوانان هلال احمر به شمار می رودکه در این راستا سالانه اردوهای کشوری، برون استانی، استانی، مسابقات، کارگاه های آموزشی، طرحهای بشردوستانه، آموزشهای کاربردی و برنامههای دیگر برگزار میشود.
این مسئول ادامه داد: اردوی نشاط و امید نیز یکی از این برنامه ها محسوب می شود که امسال با شعار" نشاط جوانی، مشارکت اجتماعی"، رویکرد تشکیلاتی و ارائه آموزش های کاربردی در پیشبرد امور، انجام فعالیت های کانونی و ارتقای محتوای برنامه ها توسط دبیران کانونهای دانشجویی برگزار می شود.

به گفته میرزایی، مرداد امسال این استان میزبان اردوی منطقه ای نشاط و امید است که در ۲ بخش خواهران و برادران برگزار می شود.
وی ا یادآور شد: با توجه به برنامه ریزی انجام گرفته از ۶ تا ۹ مرداد سال جاری این اردوها برای خواهران و از ۱۳ تا ۱۶ همین ماه نیز برای برادران در نظر گرفته شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در این اردوها از دبیران و اعضای فعال کانون های دانشجویی، جوانان و روستایی از استان های البرز، قزوین، گیلان، آذربایجان غربی، اردبیل، همدان، کردستان، آذربایجان شرقی، کرمانشاه و زنجان شرکت کرده اند.

این مسئول یادآور شد: در این اردوی منطقه ای ۱۳۲ خواهر و ۲۰۵ برادر به همراه ۲۰ سرپرست حضور خواهند داشت.

۹۶۴۶/‏۶۰۸۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =