۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۲۳
کد خبرنگار: 2331
کد خبر: 83405602
۰ نفر

برچسب‌ها

گمانه زنی مجری انگلیسی از شکست ترامپ در انتخابات

تهران – ایرنا - «پیرس مورگان» مجری انگلیسی اعلام کرد که «میشل اوباما» و «اپرا وینفری» در صورت نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا، تنها دموکرات هایی هستند که می توانند «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری این کشور را شکست دهند، زیرا از شجاعت و جسارت برخوردارند.

به گزارش روز یکشنبه تارنمای خبری نشریه اکسپرس، ترامپ کمپین انتخاباتی خود را آغاز کرده است، زیرا قصد دارد برای دور دوم به کاخ سفید راه یابد.

پیشتر در هفته جاری، میشل اوباما بانوی اول سابق آمریکا در نظرسنجی موسسه تحقیقاتی YouGov به عنوان تحسین برانگیزترین بانوی جهان در سال ۲۰۱۹ شناخته شد. در این نظرسنجی، ۴۲ هزار نفر از ۴۱ کشور مختلف جهان مورد سنجش قرار گرفتند.

دلیل محبوبیت میشل، توییت وی در مخالفت با توییت های توهین آمیز ترامپ علیه چهار نماینده رنگین پوست زن کنگره بود.

میشل اوباما در توییت خود نوشت: آنچه واقعاً کشور ما را بزرگ می کند، تنوع و گوناگونی آن است. من این زیبایی را طی چندین سال به شیوه های مختلف دیده ام. چه اینجا به دنیا آمده باشیم یا به دنبال پناهجویی در اینجا باشیم، یک جایی برای همه ما وجود دارد. باید به یاد داشته باشیم که اینجا آمریکا من یا آمریکای تو نیست. بلکه آمریکای ماست.

حال پیرس مورگان می گوید میشل اوباما و وینفری مجری آمریکایی می توانند تنها دموکرات هایی باشند که ترامپ را از عرصه قدرت به زیر کشند.

مورگان یادآور شد که دموکرات ها برای پیروزی در انتخابات بعدی ریاست جمهوری آمریکا به قدرت ستارگان نیاز دارند.

پیشتر در سال جاری، میشل اوباما اعلام کرد که نامزد انتخابات ریاست جمهوری نمی شود، زیرا علاقه ای به سیاست ندارد و خواستار یک زندگی عادی است.

همچنین «استدمن گراهام» شریک زندگی وینفری هر گونه گمانه زنی در مورد نامزدی اپرا در انتخابات ریاست جمهوری را رد کرد.

ترامپ پیشتر با به چالش کشیدن رقابت وینفری در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، گفته بود: دوست دارم اپرا را شکست دهم. نقطه ضعف او را می دانم. دوست دارم با او رقابت کنم. این یک تجربه دردناک برای وی خواهد بود. ۱۰۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =