حیدری: برگزاری اردو در شرایط نامساعد، شاهکارهای مدیریتی پرسپولیس را کامل کرد

تهران- ایرنا- کاپیتان اسبق پرسپولیس گفت:‌ مدیران باشگاه با تصمیماتشان فقط باعث حرص خوردن هواداران می شوند. برگزاری اردو در شرایط نامساعد شاهکارهای مدیریتی آنها را کامل کرد.

سپهر حیدری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هدف از برگزاری اردوی تدارکاتی این است که تیم در شرایط مسابقه قرار بگیرد و بازی دوستانه برگزار کند. فکر نمی‌کنم حتی تیم‌های آماتور هم در چنین شرایطی به اردو بروند اما متاسفانه هیچ چیز در پرسپولیس سر جایش نیست و کالدرون هم در این شرایط گیر کرده است.

کاپیتان اسبق پرسپولیس اضافه کرد: خدا با این شرایط به داد هواداران برسد. مدیران حداقل به فکر هوادارانی باشند که در سرما و گرما به فکر پرسپولیس هستند. در باشگاه چیزی به نام برنامه بلندمدت دیده نمی‌شود و همه برنامه‌ها در دقیقه ۹۰ تدوین می‌شود. کمپی که پرسپولیس در آن اردو زده بود به هیچ وجه برای برپایی اردو در آن شرایط جوی مساعد نبود.

وی تاکید کرد: پرسپولیس هنوز قوی‌ترین تیم ایران است و اگر مدیران با این تصمیماتشان بگذارند هنوز هم می‌تواند قهرمان شود اما هواداران با این تصمیمات دچار تنش می‌شوند و حرص می‌خورند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد جدایی سروش رفیعی و شایان مصلح و جذب فرشاد احمدزاده و وحید امیری گفت: امیری و احمدزاده به کار پرسپولیس می‌آیند. رفیعی هم می‌توانست به پرسپولیس کمک کند اما باید به تصمیم سرمربی احترام گذاشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =