۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۵۹
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 83405556
۰ نفر

برچسب‌ها

تیم ملی حفاری برابر حریف خود به برتری رسید

اهواز - ایرنا - تیم فوتسال ملی حفاری در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر برابر حریفش به برتری رسید.

به گزارش ایرنا تیم ملی حفاری روز یکشنبه از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتسال پذیرای تیم ستارگان ورامین بود که در نهایت این دیدار با نتیجه پنج بر ۲ به سود تیم ملی حفاری به پایان رسید.

۲ تیم ملی حفاری و ستارگان ورامین در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که حفاری فصل گذشته عنوان سوم لیگ را کسب کرد در سوی مقابل ستارگان ورامین اولین سال حضورش را در لیگ برتر تجربه می‌کرد.

در نیمه نخست این بازی، بازیکنان تیم ملی حفاری توپ و میدان را در اختیار داشتند و با پیروزی سه بر صفر به رختکن رفتند؛ در نیمه دوم تیم ستارگان ورامین که برای جبران گل‌های خورده به میدان آمده بود موقعیت‌های خوبی روز دروازه حفاری خلق کرد.

در اواخر نیمه دوم این دیدار حملات تیم ملی حفاری ادامه داشت تا اینکه محسن محمدزاده چهارمین گل حفاری را به ثمر رساند.

در ۲ دقیقه انتهایی بازی تیم ستارگان از سیستم پاور پلی استفاده کرد و موفق شد ۲ بار دروازه حفاری را باز کند. همچنین در ادامه تیم حفاری یک گل دیگر به ثمر رساند.

در این دیدار محسن محمدزاده (۳ گل) و شهاب طالبی (۲ گل) براز حفاری به ثمر رساندند همچنین اسماعیل وطنخواه ۲ گل ستارگان را به ثمر رساند.

سرمربی تیم ستارگان ورامین: نتوانستیم از موقعیت های خود نهایت استفاده را ببریم

سرمربی تیم فوتسال ستارگان ورامین گفت: موقعیت های بسیاری روی دروازه حریف خلق کردیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم و نتیجه بازی را تغییر دهیم.

رضا داورزنی پس از شکست تیمش برابر ملی حفاری در لیگ برتر فوتسال بیان کرد: نسبت به حفاری شناورتر و بهتر بازی کردیم و معتقدم مستحق باخت در این بازی نبودیم.

وی با بیان اینکه بازی بسیار خوب و سنگینی بود و تماشاگران از این بازی لذت بردند گفت: در نیمه دوم نیز خیلی بهتر از حفاری بازی کردیم و فرصت های زیادی به دست آوردیم ولی فرصت ها با بی دقتی یکی پس از دیگری از دست رفت.

وی با اشاره به اینکه ملی حفاری تیم ریشه دار، باسابقه و با کارنامه بسیار خوب است و توقع چنین بازی از آنها داشتیم افزود: ما برای برد به اهواز آمده بودیم اما هر چه زدیم به در بسته خورد.

داورزنی گفت: به نظرم بازیکنانم در نیمه اول خیلی محتاط بازی کردند و نیاز به اینقدر محتاط بازی کردن نبود. حفاری از تجربه و امتیاز خانگی استفاده کرد و در نیمه اول سه گل به ما زد.

وی ادامه داد: بازیکنانم بی دقت بودند و از تجربه شان بهره لازم را نبردند ولی حریف به خوبی از فرصت ها استفاده کرد و به گل رسید.
سرمربی تیم ستارگان ورامین افزود: اولین سال حضورمان در لیگ برتر تجربه می‌کنیم از طرفی تمرینات خود را دیر آغاز کردیم. هدف ما بقا در لیگ است و امیدواریم بتوانیم در ابتدا در لیگ بمانیم و بعد نیز جایگاهمان را در جدول ارتقا دهیم.

وی افزود: روند تیم ما روز به روز بهتر می شود. امروز کیفیت بازی ما به مراتب بهتر از هفته های قبل بود و فکر می کنم کسانی که بازی را دیدند، از عملکرد بازیکنان ما در نیمه دوم خیلی لذت بردند.

۹۸۷۹/‏۶۰۰۲ / 6037

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =