۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۵۳
کد خبرنگار: 1391
کد خبر: 83405513
۰ نفر
افزایش ۱۵ درصدی اعتبارات سال جاری سراب

تبریز - ایرنا - فرماندار سراب با اشاره به افزایش ۱۵ درصدی اعتبارات عمرانی شهرستان گفت: میزان اعتبارات این شهرستان در سالجاری از ۱۷۰ میلیارد ریال به ۲۰۰ میلیارد ریال افزایش یافته است.

به گزارش ایرنا، ایرج ثقفی روزز یکشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی سراب از مدیران دستگاههای اجرایی خواست تا با توجه به کاهش اعتبارات ضمن جذب ۱۰۰ درصدی آن، بر نحوه اجرای پروژه ها مدیریت و نظارت صحیح داشته باشند.

وی با بیان اینکه، این شهرستان ازلحاظ تخصیص اعتبارات در سال جاری در رتبه پنجم در استان قرار دارد، افزود: بیشترین اعتبارات تخصیصی به ترتیب در بخشهای کشاورزی، راه و شهرسازی، توسعه و نوسازی مدارس و علوم پزشکی است.

وی با بیان اینکه امسال بیش از ۲۰ کیلومتراز راههای روستایی این شهرستان بهسازی و آسفالت خواهند شد افزود: جهت اجرای این پروژه ها نیز اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال صرف می شود.

وی، با اشاره به بهسازی و مقاوم سازی مساکن روستایی شهرستان سراب اظهار کرد: از ابتدای سال ۸۴ تا کنون تعدادحدود ۹ هزارو ۵۰۰ نفر جهت بهسازی واحد های مسکونی به بانک های عامل معرفی شده اند که از این تعداد ۸ هزار و ۲۰۰ نفر موفق به تشکیل پرونده و اخذ وام شده اند.

وی، همچنین با اشاره به پیشرفت ۷۰ درصدی پروژه بزرگراه بستان آباد – سراب بر ضرورت تکمیل و اتمام این پروژه تاکید کرد

شهرستان سراب با ۱۴۰ هززار جمعیت در ۱۱۳۰ کیلومتری شمال شرق تبریز واقع است.

۵۱۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =