۲ طرح اشتغالزایی صندوق کارآفرینی امید در کرمان افتتاح شد

کرمان - ایرنا- ۲ طرح اشتغالزایی با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی و جمعی از مسئولان با اعتباری بالغ بر ۲۳ میلیارد ریال در کرمان به بهره برداری رسید.

مدیر صندوق کارآفرینی استان کرمان روز یکشنبه در حاشیه افتتاح این طرح‌ها در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طرح کارگاه چوب در روستای سعیدی کرمان با اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال ایجاد شده و برای ۱۲ نفر اشتغالزایی ایجاد شده است.

یوسف پور واجد افزود: محمد طالبی زاده مجری این طرح ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال آورده شخصی داشته و ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال نیز از محل تسهیلات مشاغل روستایی صندوق کارآفرینی امید در قالب چهار درصد به این طرح اختصاص داده شده است.

وی تصریح کرد: طرح دیگر باشگاه اسکواش در قالب تفاهم نامه ورزش و جوانان با صندوق کارآفرینی امید است که با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد ریال ایجاد شده و برای ۲ نفر اشتغالزایی ایجاد شده است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمان خاطرنشان کرد: مجری این طرح سینا رئیس زاده است که ۶ میلیارد ریال آورده شخصی و یک میلیارد ریال نیز از محل تسهیلات مشاغل روستایی صندوق کارآفرینی امید در قالب چهار درصد به این طرح اختصاص داده شده است.

اصغر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در سفر به کرمان علاوه بر افتتاح طرح‌ها از کارگاه تولید تابلو گل نقره و ظروف فیروزه کوبی در روستای سعیدی که برای ۵۰ نفر در قالب مشاغل خانگی و ۱۰ نفر به طور مستقیم ایجاد شغل کرده است؛ بازدید کرد و از نزدیک در جریان وضعیت حوزه‌های کارآفرینی این شهرستان قرار گرفت.

۹۸۹۵/ ۵۰۵۴

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =