فضای مجازی امکانی گسترده برای مقابله با دشمن است

مشهد - ایرنا - رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: فضای مجازی امکانی گسترده برای بیان اعتقادها، دیدگاه‌ها، آگاهی بخشی و مقابله با ترفندهای دشمن در دروغ پراکنی و اشاعه منکرها است.

سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی عصر یکشنبه در حاشیه بیست و چهارمین دوره آموزشی طرح ولایت دانشجویان در گفت و گو با خبرنگاران در مشهد افزود: حضور در فضای مجازی به منظور تبیین اهداف انقلاب اسلامی و بالا بردن قدرت نرم جمهوری اسلامی بسیار تعیین کننده است.
وی تاکید کرد: در بسیج هم باید به فضای مجازی توجه لازم داشته باشیم و این فضا را در کانون توجه خود قرار دهیم.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و جوانگرایی در سپاه پاسداران گفت: بسیج به منظور اعتلای تربیتی جوانان و ترویج روحیه ایثار و شهادت با همکاری روحانیون در جهت اجرای بیانیه گام دوم برنامه ریزی کرده است و دوره‌های طرح ولایت یکی از این برنامه‌ها به منظور حضور سازمان یافته جوانان برای اعتلای انقلاب اسلامی و عظمت ملت و میهن اسلامی است.
سردار سلیمانی افزود: محور و تکیه اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از آغاز شکل گیری تا کنون جوانان بوده اند و اکنون نیز در راستای جوانگرایی یکی از موفق ترین نهادها است و جوانان در پیشبرد برنامه‌ها به خصوص در یک سازمان انقلابی و جهادی همانند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقش مهمی دارند.
مرحله دوم بیست و چهارمین دوره آموزشی طرح ولایت دانشجویی از امروز به مدت ۴۰ روز در مشهد آغاز شد.
۷۵۰۷/‏۱۹۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =