۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۳۸
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83405442
۰ نفر

برچسب‌ها

۶ تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد

بوشهر-ایرنا- ۶ تن انواع موادمخدر از ابتدای سال جاری تاکنون در استان بوشهر کشف شده که بخش عمده آن در سواحل و دریا بوده است.

استاندار بوشهر روز یکشنبه در نشست شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان بوشهر گفت: در این عرصه از فعالیت‌های نیروهای انتظامی، دریابانی، اطلاعات، سپاه، نیروی دریایی سپاه و دیگر دستگاه‌های مبارزه کننده که در کنار یکدیگر با سوداگران مرگ مقابله می‌کنند، قدردانی می‌شود.

عبدالکریم گراوند افزود: در سال گذشته نیز بیش از ۲۱ تن مواد مخدر در این استان کشف شد که این حجم کشفیات نشان از تلاش شبانه‌روزی و موفقیت نیروهای درگیر فعالیت مبارزه با قاچاق مواد مخدر در استان بوشهر است.
وی اظهارداشت: اکنون مسیر قاچاقچیان مواد مخدر از محورهای زمینی به دریا سوق یافته زیرا بیشترین کشفیات سال گذشته و چهار ماه نخست امسال استان بوشهر در سواحل و دریا بوده است.
استاندار بوشهر گفت: هر چه آگاهی جامعه نسبت به تبعات و مضرات مواد مخدر افزایش یابد زمینه پیشرفت در عرصه مبارزه با سوداگران مرگ نیز ارتقا می‌یابد.
وی بیان کرد: بوشهر در عرصه مبارزه با مواد مخدر در بین استان‌های مختلف جایگاه بسیار خوبی دارد و جزو استان‌های آلوده نیست.
گراوند گفت: برای تشدید مقابله با سوداگران مرگ در مناطق خشکی و دریا، استان بوشهر به امکانات نوین و پیشرفته مجهز می‌شود.
وی افزود: برای افزایش مصونیت جامعه از مواد مخدر باید از شیوه‌ها و روش‌های نوین علمی و فرهنگی استفاده کرد که حمایت پایان‌نامه‌های دانشگاهی در مقاطع دکترا و کارشناسی ارشد مورد توجه است.

گراوند ادامه داد: در این ارتباط از پایان‌نامه‌های دانشجویان رشته‌های علوم اجتماعی، جامعه شناسی و روانشناسی برای پیشگیری از مواد مخدر حمایت می شود.

۷۲۱۲/‏۶۰۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =