۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۰۵
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 83405401
۰ نفر

برچسب‌ها

سارق حادثه ساز در محمد شهر دستگیر شد

کرج‌ - ایرنا - در پی سرقت یک دستگاه خودرو پراید در محمد شهر کرج مالک که قصد باز پس گیری خودرو را داشت، جان خود را از دست داد.

سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز روز یکشنبه در گفت و گو با خبر نگار ایرنا گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت خودرو در منطقه محمدشهر کرج که منجر به مصدومیت شدید مالک خودرو و فوت وی شده بود، مأموران کلانتری محمد شهر بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

در بررسی‌های اولیه مشخص شد مقتول با یک دستگاه خودرو پراید در جلوی یک دکه روزنامه فروشی به قصد خرید سیگار توقف کرده و پس از پیاده شدن، خودرو را به حالت روشن رها می‌کند.

همان لحظه یک فرد رهگذر از موقعیت پیش آمده و غفلت راننده سو استفاده کرده و سوار بر خودرو، بلافاصله اقدام به فرار می‌کند که مالک خودرو در مواجهه با این صحنه بلافاصله به سمت او حرکت و خود را به قصد متوقف کردن خودرو و جلوگیری از سرقت، به در سمت راننده آویزان می‌کند.

سارق بی توجه به این اقدام مالک خودرو، با سرعت بسیار بالا و حرکات مارپیچ حرکت و قصد متواری شدن را داشت که مالک خودرو بر زمین افتاده و از ناحیه سینه و سر به شدت مصدوم و سارق موفق به سرقت خودرو و فرار از صحنه می‌شود.

فرد آسیب دیده با همکاری افرادی که شاهد حادثه بودند طی تماس با مرکز اورژانس به بیمارستان محمدشهر منتقل شد، که با تلاش تیم پزشکی به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

سرهنگ نادربیگی افزود: شناسایی سارق و کشف خودروی مسروقه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت و چهره سارق شناسایی و پس از ۷۲ ساعت کار پلیسی گسترده در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و در بازجویی‌های کارآگاهان به جرم خود اعتراف کرد.

متهم در اعترافات خود اذعان داشت که در شب حادثه به علت مصرف مواد روانگردان شیشه حالت طبیعی نداشته است و در حال عبور از کنار دکه خودری پراید روشن رامشاهده می‌کند که در یک لحظه وسوسه می‌شود که آن را سرقت کند.

متهم به اتهام قتل عمد و سرقت با قرار بازداشت موقت برای انجام تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی منتقل شد

رئیس پلیس اگاهی البرز از مردم خواست تا در توقف‌های کوتاه مدت و حتی چند ثانیه‌ای هنگام ترک خودرو، سوئیچ را برداشته و خودرو را خاموش کنند و در صورت بی احتیاطی و سرقت خودرو وارد عمل نشده و هرچه سریع‌تر پلیس را در جریان سرقت قرار دهند.

۲۰۹۸/‏‬ ۶۱۵۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =