۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۲۷
کد خبرنگار: 1434
کد خبر: 83405363
۰ نفر
اصحاب رسانه در تقویت نماز جمعه نقش آفرین هستند

بوشهر - ایرنا - اصحاب رسانه و خبرنگاران با توجه به ارتباط تنگاتنگی که با مردم دارند می توانند برای جذب حداکثری و اطلاع‌رسانی در ارتقای جایگاه نماز جمعه کمک موثر داشته باشند.

امام جمعه بندر دیر معتقد است که نهاد نماز جمعه یکی از نهادهای تأثیر گذار است که برای بصیرت افزایی، تقویت اعتقادات مردم، بیان مسائل اخلاقی و نهادینه کردن سیاست‌های نظام و رهبری تلاش می‌کند.

حجت الاسلام سید علی حسینی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه با اشاره به اهمیت نقش رسانه‌ها در اطلاع رسانی و فرهنگ سازی اظهارداشت: رسانه‌های شهرستان با توجه به ارتباط تنگاتنگی که با مردم دارند می‌توانند برای جذب حداکثری و خلق مخاطب و اطلاع رسانی برای ارتقای جایگاه نماز جمعه کمک مؤثر باشند.

وی گفت: خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن، بیان مواضع رهبری، گفتمان سازی در عالی‌ترین مسائل سیاسی و بیان خدمات نظام و دولت از جمله کارکردهای نماز جمعه است.

حسینی اضافه کرد: همچنین دفتر امام جمعه برای رفع مشکلات اداری، خانوادگی مردم تلاش می‌کند و مشکلات کلان شهرستان از جمله بیکاری، بکارگیری جوانان در منطقه ویژه، صید غیر مجاز ترال، ته لنجی. مشکل جایگاه سوخت، آب و برق تلاش کرده و نتیجه بخش بوده است.

٧٢٠٧/‏۶۰۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =