۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۵۵
کد خبرنگار: 2296
کد خبر: 83405345
۰ نفر

برچسب‌ها

تکذیب خبر مربوط به آبیاری خانه معاون استاندار تهران

تهران-ایرنا- استانداری تهران خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر اختصاص انشعاب و لوله کشی ‎آب ‎فضای سبز به یکی از املاک شخصی در محدوده میدان ٧ نارمک پایتخت منتسب به معاون عمرانی این ‎استانداری را تکذیب کرد.

به گزارش ایرنا روابط عمومی استانداری تهران روز یکشنبه در اطلاعیه‌ای آورده است: خبری در فضای مجازی مبنی بر اینکه شهرداری منطقه ۸ تهران در تخلفی اقدام به اختصاص انشعاب و لوله‌کشی ‎آب ‎فضای سبز این منطقه به یکی از املاک شخصی کرده و این لوله کشی برای تامین ‎آب استخر ملک منسوب به معاون هماهنگی امور عمرانی ‎استاندار تهران انجام شده است از سوی فردی که روزنامه‌نگار خوانده شده، قویاً تکذیب می‌شود.

در این اطلاعیه تاکید شده است: معاون عمرانی استاندار تهران در محدوده نام برده شده به هیچ عنوان ملکی ندارد و این خبر از اساس کذب است.

استانداری تهران در بخش دیگری از اطلاعیه مذکور آورده است: باوجود اعتقاد به تعامل سازنده با رسانه‌ها این حق را برای پیگیری قانونی از انتشاردهندگان اخبار کذبی از این دست که با هدف تخریب مجموعه استانداری اقدام به انتشار خبر کذب می‌کنند، محفوظ می‌دانیم.

به گزارش ایرنا یکی از افراد که به عنوان روزنامه‌نگار شناخته می‌شود امروز خبری را در فضای مجازی با عنوان «آب تنی معاون استاندار در آب فضای سبز» منتشر کرد و مدعی شد که با انشعاب و لوله‌کشی، آب فضای سبز به منظور تامین آب استخر ملک معاون استاندار تهران متصل شده است.

تهرام/۷۲۴۵/ ۱۰۰۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =