مددجویان کهگیلویه و بویراحمد ۵۱ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۱ میلیارد و ۴۶۵ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی و خودکفایی از ابتدای امسال تاکنون به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این استان پرداخت شده است.

قباد مبشری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این میزان تسهیلات در قالب یک هزار و ۱۵ فقره بوده که از محل اعتبارات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد.

وی افزود: ۹۴۶ فقره با اعتبار ۴۱ میلیارد و ۹۴۵ میلیون ریال تسهیلات کارگشایی و ۶۹ فقره با اعتبار ۹ میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال نیز تسهیلات خودکفایی بوده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تسهیلات پرداختی به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این استان در زمینه‌های درمان، تحصیل و معیشت است و سبب حفظ عزت نفس و افزایش امنیت روانی آنان می‌شود.

مبشری عنوان کرد: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کهگیلویه و بویراحمد در سال ۱۳۹۰ و با هدف گسترش فرهنگ یاری رساندن به افراد نیازمند و گره گشایی از نیازمندی‌های مردم محروم این استان تأسیس و راه اندازی شد.

وی ابراز داشت: کمک‌های مردمی و سرمایه گذاری خیران کهگیلویه و بویراحمد در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت این استان در یاری رساندن بیش از پیش به افراد نیازمند استان تأثیرگذار است.

مبشری گفت: دعوت می‌شود که مردم و خیران کهگیلویه و بویراحمد با افتتاح حساب و سپرده گذاری در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت این استان یاری دهنده افراد نیازمند استان باشند.

۷۵۳۵/۱۶۶۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =