ظرفیت های ورزشی چهارمحال و بختیاری نیازمند جذب سرمایه گذار است

شهرکرد- ایرنا- معاون جدید وزیر ورزش و جوانان در حوزه امور مجلس، استانهای با اشاره به ظرفیت های ورزشی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد:ظرفیت های ورزشی این استان نیازمند جذب سرمایه گذار است.

به گزارش ایرنا، جمشید تقی زاده در دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان با وی، گفت: استان چهارمحال وبختیاری ظرفیت بالایی در ورزش دارد و مهمترین نیاز این استان, جذب سرمایه گذار است.
وی فزود: ورزش در این استان در بسیاری از رشته ها شاخص است به خصوص در حوزه ورزش های آبی و زمستانی نیازمند توجه و سرمایه گذاری است.
وی اضافه کرد؛ بر اساس شناختی که از استاندار چهارمحال وبختیاری چهارمحال و بختیاری دارم، وی را کاردان، موفق و با تدبیر می دانم که قطعاً موجب پیشرفت استان بخصوص در حوزه ورزش خواهد شد.
جمشید تقی زاده در ادامه این نشست, برنامه محوری، صیانت و توجه به سرمایه انسانی و تلاش برای ارتقاء جایگاه استان ها را از مهمترین اولویت های خود در این حوزه دانست

مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری نیز از رشد ۱۹.۳ درصدی جمعیت ورزشکاران این استان خبر داد.

حمید کریمی افزود: امید است، با حمایت از ورزش قهرمانی و همگانی به چشم انداز ۹۰ هزار ورزشکار سازمان یافته به عنوان یکی از شاخص های توسعه ورزش در سال جاری دست یافت.
وی، آموزش را یکی از مهمترین اهداف اداره کل ورزش و جوانان عنوان کرد و یادآور شد: در سال گذشته ۴۱۷ دوره آموزشی در چهارمحال وبختیاری توسط واحد آموزش این اداره کل برگزار شد و بالا بردن سطح کیفیت و بهینه سازی این دوره ها هدف سال پیش رو است.
به گزارش ایرنا، ورزشکاران چهارمحال و بختیاری در برخی از رشته ها از جمله بسکتبال، دوومیدانی، قایقرانی، تیراندازی با کمان، ووشو، والیبال نشسته و ورزشهای رزمی دیگر صاحب عنوان های ملی و بین المللی هستند.

پیشتر جمعیت ورزشکاران بیمه شده این استان بیش از ۴۸ هزار تا ۶۰ هزار نفر عنوان شده بود.
۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =