۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۴۷
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83405237
۱ نفر
سرمربی جوانان استقلال: پیروزی مقابل پرسپولیس همیشه دلچسب است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم جوانان استقلال گفت: اینکه در اولین گام دوران مربیگری توانستم در شهرآورد جوانان به پیروزی برسم بسیار خوشحال هستم زیرا پیروزی برابر پرسپولیس همواره دلچسب است.

«هادی شکوری» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: اینکه در اولین گام دوران مربیگری توانستم در شهرآورد جوانان به پیروزی برسم، بسیار خوشحال هستم.

وی افزود: دنیای مربیگری با بازیگری تفاوت های زیادی دارد و نهایت تلاشم را به کار خواهم بست تا بتوانم تجربیاتی را که در تمام سال های فوتبالم به دست آورده ام را در اختیار نسل جوان قرار دهم.

بازیکن پیشین استقلال خاطرنشان کرد: شهرآورد همیشه مهم است و فرقی نمی کند در چه رده ای برگزار شود، در این مسابقه تمامی بازیکنان می کوشند تا بهترین عملکرد را بر جای گذاشته و نتیجه ای مطلوب را به دست آورند.

شکوری تصریح کرد: من به تازگی هدایت جوانان استقلال را بر عهده گرفته ام و زمان زیادی در اختیار نداشتم تا افکار تاکتیکی ام را به بازیکنان انتقال دهم و فقط کوشیدم بازیکنان را از نظر روحی روانی به آمادگی بالا برسانم.

سرمربی جوانان استقلال تاکید کرد: پیروزی برابر پرسپولیس همواره دلچسب است و این برد را به هواداران عزیز استقلال تقدیم می کنیم.

وی در پایان گفت: از محمد مومنی و دیگر مسئولان استقلال تشکر می کنم که به من اعتماد کرده و هدایت جوانان استقلال را به من دادند و امیدوارم بتوانم جواب اعتماد آنها را بدهم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =