بسیاری از خدمات پزشکی سیستان و بلوچستان هوشمند انجام می‌شود

زاهدان- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان گفت: با انجام ساختارهای الکترونیکی در استان بسیاری از فعالیت های پزشکی به صورت هوشمند و هدفمند انجام می شود.

دکتر رضا عباسی راینی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اجرای برنامه دولت الکترونیک از اولویت های کاری بیمه سلامت در سالجاری است و باید بتوانیم با انجام زیرساخت های لازم سخت افزاری و نرم افزارها در این راستا گام برداریم.

وی گفت: با اجرای ساختارهای الکترونیکی بسیاری از اقدامات و فعالیت های پزشکی به صورت هوشمند انجام می شود که این امر باعث رضایتمندی جامعه پزشکان و بیمه شدگان خواهد شد.

مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان افزود: اجرای پرونده الکترونیک بستری با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی استان در بیمارستان ها آغاز شده و بدنبال آن اجرای برنامه نسخه نویسی الکترونیکی در شهرهای سیستان و بلوچستان با برنامه ریزی صورت گرفته و آموزش های لازم به پزشکان، داروخانه ها و مراکز پاراکلینیک در حال انجام است.

وی بیان کرد: در راستای پرداخت های انجام شده در سال ۹۸ بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان به موسسات دولتی، دانشگاهی خصوصی غیر از دولتی، دانشگاهی در سطح ۲ و سه و مراکز بهداشتی درمانی روستایی در سطح یک پرداخت شده است.

۹۹۲۳**۶۰۸۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =