با یک دکور جدید برگشتیم

تهران- ایرنا- تهیه‌کننده برنامه «به خانه بر می‌گردیم»، گفت: این برنامه امروز ۳۰ تیرماه با دکوری جدید برروی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

گودرز عزیزی تهیه کننده برنامه «به خانه بر می‌گردیم» روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اعلام کرد: در طراحی دکور جدید این برنامه سعی کردیم، از عناصر معماری ایرانی- اسلامی استفاده کنیم.
وی اضافه کرد: دکور برنامه شبیه یک خانه است و تفکیک فضایی در بخش‌های مختلف آن دیده می‌شود.
عزیزی ادامه داد: در طراحی فضاهای داخلی و مبلمان این دکور از رنگ‌های گرم استفاده شده است همچنین از قابلیت‌های این دکور این است که در آکسسوار به معماری اقلیمی شهرهای مختلف ایران عزیزمان اشاره شده است.
تهیه کننده برنامه «به خانه بر می‌گردیم» ادامه داد: در دکور این برنامه فضاهای مختلفی مانند آشپزخانه، فضایی مختص بخش هنری، پزشکی، سلامت، کودک و خانواده جانمایی شده است و سعی دارد یک فضای گرم و صمیمی خانواده ایرانی را در قاب تصویر نمایش دهد. دکتر فهیمه شعبانی طراحی این دکور است.
عزیزی همچنین یادآور شد: برنامه قدیمی و پرمخاطب به خانه بر می‌گردیم بر اساس نظر سنجی مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما با ۲۳.۷ درصد مخاطب و ۸۸.۹ درصد رضایت در رتبه ششم پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیون قرار گرفته است.
این برنامه امروز با اجرای قاسم بی نیاز و ژیلا امیر شاهی روانه آنتن می‌شود.
«به خانه بر می‌گردیم» یک برنامه ترکیبی زنده از گروه خانواده و کودک است که از شنبه تا پنج شنبه هر هفته به تهیه کنندگی گودرز عزیزی و با اجرای محمد نظری، فاطمه راد، راحله امینیان، قاسم بی‌نیاز، ژیلا امیر شاهی ساعت ۱۷ روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود. دعوت از کارشناسان و صاحب نظران حوزه پزشکی، هنری، آشپزیاز بخش‌های مهم این برنامه است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =