۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۶
کد خبرنگار: 1608
کد خبر: 83405011
۰ نفر
مهلت ارسال اثر به جشنواره نقد کتاب تمدید شد

تهران- ایرنا- شانزدهمین جشنواره نقد کتاب با افزایش دوهفته‌ای مهلت ارسال آثار، تا ۱۵ مرداد ۹۸ دریافت اثر را تمدید کرد.

به گزارش روز یکشنبه موسسه خانه کتاب؛ شانزدهمین جشنواره نقدکتاب با هدف کمک به ارتقای کیفی و کمّی نقد و اعتلای اندیشه و فضای انتقادی همزمان با هفته پژوهش در آذر ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.

در فراخوان شانزدهمین دوره جشنواره نقد کتاب از همه نویسندگان، منتقدان، مدیرمسئولان مطبوعات و نشریات دعوت می‌شود نسخه مکتوب مقالات را که نخستین‌بار سال ۱۳۹۷ در حوزه نقد کتاب منتشر کرده‌اند؛ حداکثر تا ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ به دبیرخانه جشنواره نقد کتاب ارسال کنند.

پیش از این ۳۱ تیرماه ۹۸ برای ارسال آثار به شانزدهمین جشنواره نقد کتاب تعیین شده بود.

این جشنواره بهترین مقالات نقد کتاب را در رشته های مختلف؛ از جمله کلیات، ادبیات، تاریخ و جغرافیا، فلسفه، کلام و عرفان، علوم تربیتی و رواشناسی، فقه و حقوق، اخلاق، علوم اجتماعی، نقد ادبی، ادبیات داستانی، ادبیات کودک و نوجوان، هنر، متون کهن و غیره برمی گزیند.
همچنین فایل الکترونیک مقالات باید روی تارنمای جشنواره به نشانی www.naghdeketab.ir بارگذاری شود. دبیرخانه جشنواره نقد کتاب در تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان برادران مظفرجنوبی، کوچه خواجه نصیر، شماره ۲، طبقه دوم واقع شده است. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی الکترونیکی www.naghdeketab.ir مراجعه یا با شماره ۶۶۴۱۵۲۵۵ تماس بگیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =