۳۰ تیر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۵۰
کد خبرنگار: 1029
کد خبر: 83404955
۰ نفر

برچسب‌ها

مزرعه استخراج ارز دیجیتال در شازند کشف شد

اراک - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان شازند گفت: در عملیات ماموران انتظامی این شهرستان یک مزرعه استخراج ارز دیجیتال از مجتمع صنعتی با ۱۳ دستگاه ماینر کشف شد.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمد عقیل سلگی» افزود: ماموران کلانتری ۱۳ مهاجران در انجام تحقیقاتی از فعالیت یک مزرعه استخراج ارز دیجیتال در یک مجتمع صنعتی در اطراف شهرستان با خبر شدند.
وی افزود: با توجه به ممنوعیت های اعلام شده در استفاده از دستگاه های ماینر در هماهنگی انجام شده با مرجع قضایی و با همکاری اداره برق شهرستان شازند از این مجتمع بازدید شد و در جریان آن از فعالیت ۱۳ دستگا ماینر جلوگیری به عمل آمد.
فرمانده انتظامی شهرستان شازنداظهار داشت: دراین عملیات ۲ نفر دستگیر و برای برخورد قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

۲ تن شکر احتکار شده در اراک کشف شد
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: دربازرسی و عملیات ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس استان از یک انبار واحد صنفی اراک، ۲ تن و ۱۵۰ کیلو گرم شکر احتکار شده کشف شد.
سرهنگ «محمود خلجی» افزود: در تداوم طرح های نظارت بر واحدهای صنفی و برخورد با مخلان اقتصادی، مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی استان در تحقیقاتی از فعالیت فردی در زمینه احتکار شکر در انبار یک واحد صنفی در شهرستان اراک با خبر شدند.
وی اظهار داشت: ارزش شکر کشف شده احتکاری از این انبار ۲۰۰ میلیون ریال است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظانی استان مرکزی توضیح داد: متهم این پرونده شکر احتکار شده را برای توزیع بین شهروندان تحویل گرفته و از عرضه آن خودداری کرده بود.
سرهنگ خلجی از شهروندان درخواست کرد: در صورت کسب هرگونه اطلاعاتی در مورد احتکار کالا و اقلام اساسی مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا با متخلفان برخورد قاطع صورت بگیرد.

۶۹۹۱/‏۶۰۱۳/‏